Masz już konto?
Jesteś fotografem, prowadzisz kursy?

Agnieszka Kłosińska - fotograf ślubny:

Logo
0 pkt.
Podnieś pozycję swojego ogłoszenia kupując punkty lub zamieszczając na swojej stronie link profilu

  Witam serdecznie,

Nie będę zanudzać. Poznajcie mnie przez moje zdjęcia. Dla zainteresowanych więcej tutaj http://www.agnieszkaklosinska.pl/o-mnie/

Fotografia ślubna
cena: 3000 zł
cena: 3000 zł
Ceny już od 200zł w zależności od zakresu mojej pracy, szczegóły www.agnieszkaklosinska.pl, tel. 609-210-727, krótka nawet rozmowa- bezcenna.

Posiadam pełnoklatkową lustrzankę firmy Canon i zestaw obiektywów stało-ogniskowych.

Jaki jest mój styl pracy?

Bystro obserwuję i odtwarzam świat pracując przy tym w pełnej zgodzie ze swoja wrażliwością. Dokumentuję, poszukując czegoś naturalnego, ciekawego i pięknego, starając się, aby zdjęcie przemówiło do odbiorców. Jestem wielkim przeciwnikiem tandety i kiczu.

Jak wygląda fotoreportaż ślubny?

Staram się być niewidzialnym świadkiem, który zauważa więcej i potrafi to uchwycić na fotografiach. A zatem podczas ceremonii, zabawy weselnej pracuję jako fotoreporter – dyskretnie, ale i uważnie aby wyłapać najważniejsze zdarzenia oraz piękne i śmieszne sytuacje. Stawiam na jakość, nie ilość, nie kataloguję wszystkich gości. Moje fotografie są fragmentami przeżyć, ale też dokumentują więcej niż można w danej sytuacji zauważyć. Dla Was będą przywołaniem sentymentalnych uczuć i emocji, wszystkich minionych i magicznych chwil.

Jak wyglądają ślubne sesje plenerowe?

Szczegóły pleneru ślubnego ustalam indywidualnie, możemy postawić na spontaniczność, możemy go zaaranżować z konkretnym pomysłem. Na pewno są miejsca bardziej sprawdzone, jednak nowych pomysłów mi nie brakuje ;-) , chętnie też skorzystam z Waszych propozycji. Sesje polecam zrobić innego dnia niż wesele. Panuje wtedy spokojniejsza atmosfera, ale oczywiście jestem do dyspozycji również w dniu ślubu. Plener trwa 4 – 6 godzin, może też trwać dłużej, kiedy np. wyjedziemy poza miasto. Mogę poświecić Państwu nawet cały weekend poza docelowym miejscem, wszystko jest kwestią dogadania.

Więcej na stronie. Zapraszam. 
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Fotografia komunijna
cena: 450 zł
cena: 450 zł
PAKIET już od 450zł

Relacje
http://www.agnieszkaklosinska.pl/i-komunia-swieta/
http://www.agnieszkaklosinska.pl/zdjecia-komunijne-warszawa/ 
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Fotografia chrztu
cena: 600 zł
cena: 600 zł
Szczegóły do ustalenia. Zaczynając od sesji w kościele z plenerem, możliwa też fotografia podczas przyjęcia. 
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Fotografia dziecięca
cena: 500 zł
cena: 500 zł
Fotografia rodzinna, dziecięca

Ceny już od 500zł
http://www.agnieszkaklosinska.pl/sesja-zdjeciowa-dzieci-warszawa/
http://www.agnieszkaklosinska.pl/fotografia-dziecieca-fotografia-rodzinna-reportaz-dzieciecy-swiat-dziecka-warszawa/ 
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Fotografia portretowa
cena: 500 zł
cena: 500 zł
Do ustalenia indywidualnie.
Możliwa współpraca z wizażystkami, fryzjerem, stylistą.

Film z sesji: http://www.youtube.com/watch?v=RPwMbhs4G3A 
Opinie klientów

Ania

06 listopada 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Rewelacja!

aga

25 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ciążowa

Agnieszka Kłosińska jest fantastycznym fotografem. Cudownie współpracuje z tak nieprzewidywanym modelem jakim jest kobieta w 9 miesiącu ciąży. Sesja z nią to sama przyjemność, a zdjęcia pozostają cudowną pamiątką na całe życie. Jeśli zdecyduję się na kolejną sesję to na pewno Agnieszka będzie jej autorem.

AmyBee

25 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Szczerze polecam panią Agnieszkę , jako bardzo profesjonalnego Fotografa. Sesja zdjęciowa z Panią Agnieszką była znakomita, jej wyczucie jest mistrzowskie a fotografie nie banalne. Współpraca z nią jest jest czystą przyjemnością , potrafi świetnie doradzić, jest pełna zaangażowania i od pierwszego kontaktu człowiek wie że ma do czynienia z profesjonalistą. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej usług :)

birdee

24 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Agnieszka to doskonale oko fotograferskie potrafiące uchwycić i wychwycić najmniejsza emocje i pokazac ja w nowym niecodziennym wymiarze dlatego tez szczerze polecam skorzystanie z jej usług bo raz jest profesjonalistka w każdym calu a dwa umie pokierować sesja z satysfakcja dla obu stron co jest b ważne.przy kolejnej okazji nie zawahalabym się ponownie zaangazowac Agnieszki.Poza tym jest uczciwa i pracowita wiec można być pewnym ze wlozy 200%siebie w wykonywana sesje:)

olgaga

23 sierpnia 2013

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja komercyjna

Agnieszka Kłosińska to znakomity fotograf. Miałam przyjemność kilkakrotnie korzystać z jej usług i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Przy kolejnej okazji na pewno skorzystam właśnie z jej usług, ponieważ jestem pewna, że się nie zawiodę. Pani Agnieszka robi niesamowite zdjęcia! Doskonale wychwytuje emocje i charakter fotografowanych osób. Jest po prostu genialna! Potrafi stworzyć miłą i serdeczną atmosferą. Prawdziwy fachowiec!

Napisz opinię

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane