Masz już konto?
Jesteś fotografem, prowadzisz kursy?

Hanna Derecka - fotograf ślubny:

Logo
0 pkt.
Podnieś pozycję swojego ogłoszenia kupując punkty lub zamieszczając na swojej stronie link profilu

  Uwielbiam zatrzymywać w kadrach ulotne chwile, emocje, codzienność. . . Fotografuję od ponad 8 lat... Używam sprzętu fotograficznego marki NIKON, wspomagam się lampą zewnętrzną SB800. Zdjęcia poddaję profesjonalnej, autorskiej obróbce oraz retuszowi.
Fotografowanie dzieci w każdym wieku to nie lada wyzwanie, z którym mierzyłam się już wielokrotnie. Jestem doświadczoną mamą a także świetnym fotografem...
Sesje dziecięce wykonuję w swoim studio.
Moją pasją jest także fotografia ślubna. Jako fotograf ślubny nie reżyseruję zdarzeń, staram się utrwalić wszystkie najważniejsze momenty, aby powrót do fotografii za każdym razem wywoływał wzruszenie...
Podane w pakietach ceny zawsze podlegają negocjacji. Mogą także ulec zmianie. Do cen dochodzi koszt odbitek oraz ewentualnych albumów, bądź fotoksiążek.
Wszystko zawsze ustalam indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu
Hanna

Fotografia ślubna
cena: 400 - 1600 zł
cena: 600 zł
1. PAKIET BIAŁY - 600 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii czyli ok 4 godz pracy. Zdjęcia 200 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu. Ok najlepszych 30 ujęć poddanych dokładnej obróbce, gotowych do wywołania. 
cena: 850 zł
2. PAKIET SREBRNY - 850 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii, wesele ok 2 godz, czyli ok 6 godz pracy fotografa. Zdjęcia 400 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu. Ok najlepszych 50 ujęć poddanych dokładnej obróbce, gotowych do wywołania. 
cena: 1400 zł
3. PAKIET ZŁOTY - 1300 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii, wesele do oczepin, czyli ok 10-11 godz pracy fotografa. Zdjęcia min 600 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu. Ok najlepszych 80 ujęć poddanych dokładnej obróbce, gotowych do wywołania.

 
cena: 1600 zł
4. PAKIET BRYLANTOWY - 1500 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii, wesele do oczepin, czyli ok 10-11 godz pracy fotografa. Dodatkowo sesja plenerowa w dniu ślubu bądź w innym dniu - 2-3 godziny pracy fotografa. Zdjęcia min 800 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu, w cenie koszt dojazdu do pary młodej. Ok najlepszych 100 ujęć ze ślubu i wesela oraz 30 z pleneru poddanych zostaje dokładnej obróbce, gotowych do wywołania. 
cena: 400 zł
5. SESJA PLENEROWA
W innym dniu. Oddaję płytę DVD z ok 120 zdjęć poddanych wstępnej obróbce. Ok 30 najlepszych ujęć poddanych dokładnej obróbce i retuszowi, są gotowe do wywołania. 
Zdjęcie Zdjęcie
Fotografia dziecięca
cena: 100 - 260 zł
cena: 120 zł
1. Sesja dziecięca, ciążowa, noworodkowa w studio.
Ok 1,5 - 2 godziny pracy fotografa w plenerze. Zachęcam do realizacji sesji wszelkiego rodzaju w plenerze. Sesje takie dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji, zdjęcia są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Mogę wybrać miejsce sesji, ale otwarta jestem także na Państwa propozycje. Oddaję płytę DVD z ok 15 ujęciami, z których każde poddaję profesjonalnej obróbce i retuszowi.
 
cena: 260 zł
2. Sesja dziecięca, ciążowa, noworodkowa w domu klienta.
Ok 2-3 godziny pracy fotografa w domu klienta. Możliwa jest także realizacja sesji zdjęciowej u Państwa w domu. Jest to wygodna alternatywa dla rodziców noworodków i młodszych dzieci, które trzeba często karmić, przewinąć, przytulić bądź uspokoić. Rytm dnia maleństwa jest w tym przypadku sprawą nadrzędną i ja się w pełni do tego rytmu dostosuję. Sesja tego rodzaju wymaga jedynie dobrze naświetlonej przestrzeni w Państwa domu np. miejsca koło okna. Podczas sesji noworodkowej preferuję światło naturalne, ponieważ jest łagodne i plastyczne, idealne do wydobycia niewinności i delikatności maluszka. Na zdjęciach możecie dołączyć Państwo do dzieci. Takie portrety emocjonalne to przepiękna pamiątka, a dobrze znane otoczenie sprawia, że rodzina czuje się komfortowo i zachowuje naturalnie, czego efektem są wyjątkowe kadry. Oddaję płytę DVD z ok 20 ujęciami, z których każde poddaję profesjonalnej obróbce i retuszowi.
 
cena: 100 zł
3. Mini sesja plenerowa
Idealny wybór dla osób, które chcą zrobić prezent bliskiej osobie lub potrzebują kilka profesjonalnych, pięknych ujęć. Oddaję płytę DVD z 10 ujęciami, po retuszu, gotowymi do wywołania plus odbitki 10 na 15cm. 
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Fotografia portretowa
cena: 50 - 120 zł
cena: 120 zł
1. Sesja narzeczeńska lub indywidualna portretowa w plenerze.
Ok 1,5 - 2 godziny pracy fotografa w plenerze. Zachęcam do realizacji sesji wszelkiego rodzaju w plenerze. Sesje takie dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji, zdjęcia są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Mogę wybrać miejsce sesji, ale otwarta jestem także na Państwa propozycje. Oddaję płytę DVD z ok 10 ujęciami, z których każde poddaję profesjonalnej obróbce i retuszowi i gotowe do wywołania.
 
cena: 50 zł
2. Mini sesja plenerowa
Idealny wybór dla osób, które chcą zrobić prezent bliskiej osobie lub potrzebują kilka profesjonalnych, pięknych ujęć. Oddaję płytę DVD z 5 ujęciami, po retuszu, gotowymi do wywołania.  
Napisz opinię

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane