logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

PINEADDLE fotograf

O mnie

Dostarczamy zdjęcia, filmy i grafiki dla szerokiej gamy branż. Naszymi klientami są zarówno producenci, sprzedawcy e-commerce jak i lokalne przedsiębiorstwa. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci czerpali maksimum korzyści z naszych usług. Jesteśmy nastawieni na długotrwałe współprace natomiast nie wykluczamy jednorazowych zleceń. Więcej znajdziesz na www.pineaddle.com
Logo
PINEADDLE   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Usługi postprodukcyjne cena: 8 zł - PINEADDLE
Pakiet 1
Szparowanie zdjęć
Oferujemy usługę szparowania dostarczonych zdjęć. Zdjęcia sparujemy manualnie ponieważ tylko ten sposób gwarantuje osiągnięcie idealnych krawędzi. Grafik dobiera odpowiednią metodę aby przygotować ścieżkę umożliwiającą wycięcie przedmiotu z tła. Do wycinania wykorzystujemy program Adobe Photoshop a podstawowym narzędziem pracy jest pentool. Na rynku jest wiele opcji umożliwiających automatyczne wycinanie zdjęć natomiast nasza oferta jest skierowana do tych, którym zależy na najlepszej jakości i idealnych krawędziach produktów. Czas wykonania usługi zwykle trwa do 72 godzin.

Formaty dostarczenia pliku
JPEG - jeżeli potrzebujesz zdjęć po prostu na jednolitym tle to możesz skorzystać z tej opcji. operacja polega na wycięciu obiektu, umieszczeniu go na jednolitym tle i wyeksportowaniu zdjęcia. Opcjonalnie może zostać dodany cień pod produktem w sposób sztuczny, lub może zostać przeniesiony oryginalny cień produktu. Możesz również
wybrać inny kolor tła niż biały.
PNG - W przypadku gdy potrzebujesz całkowicie usunąć tło ze zdjęcia. Dostarczamy plik z oryginalnym kadrowaniem lub wykadrowany do widocznych pixeli. Format PNG obsługuje przezroczystość dzięki czemu możemy bo wykorzystać do łatwego komponowania grafik nawet w prostych edytorach.
PSD - Jeżeli planujesz dalszą obróbkę w programie photoshop, oferujemy dostarczenie pliku zawierającego ścieżkę zaznaczenia dla dalszej obróbki.
Każdy inny format pliku po uzgodnieniu specyfikacji.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 27 - 47 zł - PINEADDLE
Pakiet 1
Packshot podstawowy

W ramach packshotu podstawowego wykonujemy najczęściej zdjęcia produktów na białym tle. Ceny packshotów w naszym studio zaczynają się już od 27 zł/szt.
w pakiecie podstawowym:
-białe tło
-szparowanie
-retusz
-rozmiar do 3000px

 
Pakiet 2
Packshot premium

W tym pakiecie możemy wykonać sesję z bardziej zaawansowanym oświetleniem, celem osiągnięcia indywidualnego charakteru zdjęć produktów.
W pakiecie premium:
-dowolne tło
-szparowanie
-retusz
-cień sztuczny/naturalny/brak
-zaawansowany retusz
-rozmiar do 6000px
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane