logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Jan Grzelczyk fotograf okolicznościowy

O mnie

Jeśli poszukujesz fotografa, który uwieczni Twoje najważniejsze chwile w życiu okiem obiektywu to dobrze trafiłeś. 18stka? Event firmowy? A może sesja portretowa w plenerze? Nie zamykam się na konkretny rodzaj fotografii i chętnie podejmuje zlecenia o różnej tematyce. Zostań ze mną na dłużej by dowiedzieć się więcej.
Logo
Jan Grzelczyk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia okolicznościowa cena: 500 zł - Jan Grzelczyk
Pakiet 1
Twoje urodziny to czas, który zasługuje na wyjątkowe uczczenie i niezapomniane wspomnienia. Dlatego jestem tutaj, by zamienić te magiczne chwile w niepowtarzalne kadry pełne radości, uśmiechu i spontaniczności. Wybierz mnie, a każde ujęcie stanie się sentymentalną pamiątką na całe życie.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Jan Grzelczyk
Pakiet 1
 
Fotografia chrztu cena: 350 zł - Jan Grzelczyk
Pakiet 1
 
Fotografia portretowa cena: 200 zł - Jan Grzelczyk
Pakiet 1
Zapraszam Cię do skorzystania z plenerowych sesji zdjęciowych uchwyconych w otoczeniu przyrody, ulicznych zakątków i malowniczych krajobrazów. Pragnę uczynić Twoją sesję wyjątkową, pełną naturalnego piękna, emocji i niepowtarzalnych momentów.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane