logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

DB Studio fotograf ślubny

O mnie

Witamy. Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem, który zajmuje się fotografią nie tylko zawodowo, ale również z zamiłowania. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszych usług głównie na terenie lubelszczyzny. Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych pakietów na naszej stronie internetowej. Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego wskazania konkretnych usług do wykonania. Dostosujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zaproponujemy ciekawe miejsca na niezapomniane sesje ślubne, narzeczeńskie czy rodzinne. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych prac. W razie pytań prosimy o kontakt - odpowiemy na każde zgłoszenie.
Logo
DB Studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1700 zł - DB Studio
Pakiet 1
Od przygotowań (fryzjer, makijażystka), poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubu, powitanie gości, pierwszy taniec, zabawę weselną, tort, oczepiny. Sesja możliwa tego samego lub innego dnia - według życzenia Młodej Pary. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - DB Studio
Pakiet 1
Ceremonia oraz impreza w domu lub lokalu, zdjęcia grupowe. 
Fotografia chrztu cena: 500 zł - DB Studio
Pakiet 1
Ceremonia, zdjęcia pamiątkowe z kościoła, impreza w domu lub lokalu. Zdjęcia rodzinne. 
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - DB Studio
Pakiet 1
Oferujemy również w ramach usług fotografię rodzinną: zdjęcia z imprez okolicznościowych oraz sesje rodzinne. Jest to wspaniała pamiątka na lata zarówno dla dorastających dzieci jak i dla rodziny. Wysoka jakość zdjęć oraz dobry papier gwarantują niezmienność fotografii przez długie lata.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 100 zł - DB Studio
Pakiet 1
Fotografia okolicznościowa - dostosujemy usługi do Państwa potrzeb. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Cena zależy od zakresu i czasu wykonania usługi. 
Fotografia portretowa cena: 350 zł - DB Studio
Pakiet 1
Jest to usługa dla osób, które zawsze marzyły o profesjonalnej sesji fotograficznej. W pakiecie otrzymują Państwo zestaw zdjęć w ramach fotografii indywidualnej. Może to być uwiecznienie naturalnych walorów lub dowolna stylizacja - wszystko jest możliwe podczas takiej sesji. Ilość zdjęć do odbioru podlega negocjacji. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 100 zł - DB Studio
Pakiet 1
Oferujemy możliwość uwiecznienia tego ważnego w życiu rodzinnym okresu, jakim jest ciąża. W ramach usługi proponujemy pojedynczą sesję z udziałem partnerów lub bliższej rodziny. Inną możliwością jest skorzystanie z usługi cyklicznej: podczas ciąży spotykamy się z Parą kilkukrotnie w celu odpowiedniego uwiecznienia zaistniałych zmian. Powstałe z takich spotkań kolaże są wspaniałą pamiątką dla całej rodziny. Cena zależy od zakresu i czasu wykonania usługi. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane