logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FAJNEFOTY - fotograf Dąbrowa Górnicza fotograf ślubny

O mnie

Fajnefoty to po prostu fajne foty, trzeba zobaczyć na stronie www.fajnefoty.bplaced.net , oferta też jest warta sprawdzenia. Jeśli nie macie fotografa z polecenia to skorzystajcie z polecenia naszych klientów- udostępniamy kontakty do dowolnej pary z galerii, możecie też spotkać tam wielu znajomych. Fotografuję tak, abyście mogli mnie polecić z czystym sumieniem, aby każde moje zdjęcie było waszym „numer 1” Jeśli szukacie fotografa z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Zawiercia to chciałbym zachęcić do skorzystania z oferty. Oferuję usługę fotografii ślubnej, aby wyjątkowo udokumentować ślub, wesele to zapraszam. Liczę, że zdjęcia podobają się i mam Więcej
Logo
FAJNEFOTY - fotograf Dąbrowa Górnicza   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 - 1500 zł - FAJNEFOTY - fotograf Dąbrowa Górnicza
Pakiet 1
Jeśli szukacie fotografa z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Zawiercia to chciałbym zachęcić do skorzystania z oferty. Oferuję usługę fotografii ślubnej, aby wyjątkowo udokumentować ślub, wesele to zapraszam. Liczę, że zdjęcia podobają się i mam nadzieję, że oferta spodoba się nie mniej (PROMOCYJNE PAKIETY). W ofercie reportaże okolicznościowe, sesje plenerowe. Oferuję szereg wariantów dopasowanych do oczekiwań klientów, ale zawsze z polotem, nowocześnie nie zapominając o rzetelności i wysokiej jakości. Galerię najlepszych zdjęć ślubnych znajdziecie na fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza . ZAPRASZAM do skorzystania z okresowo pojawiających się promocji na usługę foto. Z pewnością rabat otrzymacie na sesje w karnawale, kwietniu i maju. Promocyjną ofertę wraz cennikiem fotografii ślubnej prześlę mailem. Proszę o podanie terminu i miejsca oraz zakresu np.: reportaż ze ślubu, wesela do godz. 1 + sesja plenerowa innym dniu niż ślub.
S Ł O W A K L U C Z OW E : fotograf Dąbrowa Górnicza, fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza, fotograf wesele, fotografia ślubna. Zdjęcia ślubne. Fotograf Gołonóg, Manchatan, fotografia artystyczna. Fotograf na ślub w Dąbrowie. Fotografie ze ślubów. Fajnefoty- fotografia. Fotograf na wesele. Jaworzno, śląskie, promocyjna oferta, promocyjny cennik.
Cena i promocyjny cennik fotografii ślubnej – śląskie i małopolskie. Fotograf Zawiercie, Pilica, Myszków, Łazy, profesjonalna fotografia ślubna, fotograficzne, sesje ślubne, śląskie, Śląsk , Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin. Fotograf na ślub, Bytom, Dąbrowa.
 
Pakiet 2
Stawiam na sesje plenerowe w tygodniu i chcę was do niego przekonać. Dopasujemy się do pogody, pojedziemy gdzie chcemy, goście na weselu nie będą czekać na towarzystwo gospodarzy -Pary Młodej. W tygodniu mamy czas, plener jest wyjątkową randką dla świeżo upieczonej Pary Młodych- którą warto zapamiętać dzięki wyjątkowym fotografią.
Standardowa sesja plenerowa w cenie od 500 zł , duża sesja plenerowa w cenie 1000 zł (wiele miejsc, dużo pomysłów) a w obu przypadkach pełna autorska obróbka graficzna, retusz (jeśli trzeba, a z reguły jednak trzeba), trochę artystycznie ... zapraszam też do skorzystania z pojawiających się promocji np. kwietniowy plener (kwitnąco i pachnąco....), majowe sesje plenerowe (w maju jak w raju) itp., październik - Złota polska jesień, zimowe plenery- dla fascynatów sportów zimowych i gór, sesje w otoczeniu architektury. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane