logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

kwitowska.pl fotograf ślubny

O mnie

PROMOCJA - 40% (na rok 2013/2014) Pełen pakiet za 1400 zł + Makijaż ślubny oraz makijaż do sesji plenerowej Gratis! CO NAS WYRÓŻNIA? Udostępniamy wszystkie zdjęcia - około 1000 fotografii Sesja plenerowa w inny dzień bez dodatkowych opłat Wyselekcjonowany album - 50 fotografii Wszystkie zdjęcia są poddawane upiększającemu retuszowi Szybki czas realizacji - 7 dni Wieloletnie doświadczenie w branży Profesjonalizm, kreatywność, pasja Dojazd w cenie Brak ukrytych dodatkowych kosztów Prosta i czytelna umowa SZCZEGÓŁOWA OFERTA W ZAŁĄCZNIKU http://www.kwitowska.pl/fotografia-slubna/promocja.pdf Pozdrawiam serdecznie i zachęcam Więcej


Logo
kwitowska.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1400 zł - kwitowska.pl
Pakiet 1
OFERUJE:
- FOTORELACJE Z PRZYGOTOWAŃ
- BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
- CEREMONIE
- FOTOREPORTAŻ Z WESELA
- SESJE PLENEROWĄ

+ makijaże do ślubu oraz sesji plenerowej
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 200 zł - kwitowska.pl
Pakiet 1
Zakres usługi obejmuje:
● wykonanie kilkugodzinnej sesji fotograficznej w miejscach takich jak: parki, place zabaw, ogród botaniczny, łąka, las, plaża, zoo, charakterystyczne miejsca w danym mieście, itp.
i/lub
● wykonanie sesji fotograficznej w domu lub w studio

Długość trwania sesji, jej miejsce oraz specyfikę ustalam z Wami indywidualnie. Mogę zaproponować kilka miejsc na jej wykonanie, ale najchętniej dostosuję się do Waszych sugestii. Jeśli znacie jakieś szczególne dla Was, bądź Waszych dzieci miejsce/miejsce, to z przyjemnością wybiorę się tam z Wami i będę towarzyszył wam z aparatem. A może organizujecie dla swojego dziecka niezapomniany wieczór urodzinowy? Uwiecznię dla Was to szczególne wydarzenie. A może spodziewacie się wkrótce dziecka i chcielibyście utrwalić ten piękny czas na fotografiach?
Niezależnie od miejsca wykonania zdjęć i okoliczności, w których powstaną, postaram się w jak najlepszy sposób uwiecznić w kadrze Wasze rodzinne relacje, uczucia, uśmiech i szczęście Waszych dzieci podczas zabawy czy codziennych obowiązków. Jeśli posiadacie zwierzęta, to one są również mile widziane w czasie sesji. Wykonuję również rodzinne zdjęcia portretowe - zarówno pozowane, jak i zupełnie spontaniczne.

Po wykonaniu sesji otrzymujecie Państwo:
● 20 zdjęć w formacie 15x23 cm, wydrukowanych na wysokiej jakości papierze (do wyboru matowy lub błyszczący);
● płytę DVD z co najmniej 50 starannie wyselekcjonowanymi zdjęciami, poddanymi profesjonalnej obróbce graficznej i przygotowanymi do wydruku w formatach od pocztówki do plakatu;
 
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 400 zł - kwitowska.pl
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 100 zł - kwitowska.pl
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane