logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paulina Gankiewicz - Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Jestem fotografem z kilkuletnim doświadczeniem. O stylu mojej pracy i umiejętnościach najlepiej powiedzą fotografie, które prezentuję na mojej stronie www.gankiewicz.com.pl. Posiadam referencje m.in. od międzynarodowej agencji modelek, z którą współpracowałam oraz uprawnienia do fotografii celebracji liturgicznych. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie marki Canon. Współpracuję z dyplomowaną wizażystką. Zapraszam do mojej galerii i kontaktu.


Logo
Paulina Gankiewicz - Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Paulina Gankiewicz - Fotografia
Pakiet 1
Pakiet najczęściej wybierany przez Pary Młode obejmuje przygotowania w domu Panny Młodej, ceremonię, sesję w plenerze oraz wesele (max do godz. 1:00). W efekcie Para Młoda otrzymuje reportaż w 3 kopiach DVD (w ozdobnych opakowaniach) oraz ekskluzywną fotoksiążkę lub tradycyjny album.

Oczywiście, jeżeli interesują Państwa inne warianty, proszę o kontakt - wspólnie stworzymy ten idealny, dopasowany do Waszych potrzeb. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 200 zł - Paulina Gankiewicz - Fotografia
Pakiet 1
Fotografia chrzcielna (sama ceremonia podczas Mszy Świętej) to koszt ok. 200 zł (bez papierowych odbitek). Oczywiście usługę można poszerzyć o fotografię przyjęcia, album lub fotoksiążkę. Zapraszam do kontaktu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane