logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotofo.pl - fotografia ślubna i marketingowa fotograf ślubny

O mnie

Fotofo.pl - działamy od 2006 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie przede wszystkim w fotografii ślubnej i marketingowej. Te dwa zakresy fotografii obejmują prawie każdy rodzaj zdjęć, który wykonujemy. Posiadamy rekomendacje zarówno klientów indywidualnych jak i instytucji i firm - także zagranicznych. Zwracamy ogromną uwagę na jakość zdjęć, które wykonujemy oraz profesjonalizm na każdym etapie - nie ważne czy realizujemy sesję ślubną, czy sesję reklamową. Dbamy o każdy szczegół, nawet jeśli dla Klienta wydaje się nieistotny. Posiadamy dyplomy oraz certyfikaty - a także zezwolenie Kurii Krakowskiej na wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych.
Logo
Fotofo.pl - fotografia ślubna i marketingowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1300 zł - Fotofo.pl - fotografia ślubna i marketingowa
Pakiet 1
Pełny zakres usług. Ceny od 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 10 zł - Fotofo.pl - fotografia ślubna i marketingowa
Pakiet 1
W fotografii reklamowej wykonujemy przede wszystkim zdjęcia produktów (packshoty) - zarówno w studio jak i w firmie. Ponadto wykonujemy zdjęcia pracowników oraz wydarzeń firmowych takich jak konferencje, czy seminaria. Ceny od 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane