logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Album NIEBANALNY- fotografia ślubna Ruda Śląsk fotograf ślubny

O mnie

Słowa będą zbędne, jeśli odwiedzicie moją galerię www.albumniebanalny.ovh.org. Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój styl fotografowania, a estetyka, którą oferuję, przykuje Waszą uwagę. Album Niebanalny to moje i wasze pomysły w najlepszym wydaniu. Fotografie reportażowe pełne uczuć, naturalności i niepowtarzalnych momentów. Album Niebanalny poświęcony jest fotografii ślubnej ale nie tylko. Jednak w ramach spotkania zachęcam do zobaczenia prac o różnej tematyce. Stawiam na swobodę. Gwarantuje to nietuzinkowe i naturalne zdjęcia. Otwarta jestem na pomysły i mam też swoje. Czerwień jarzębiny, eteryczny zachód słońca, wzruszenie gości wszystko to będzie Więcej
Logo
Album NIEBANALNY- fotografia ślubna Ruda Śląsk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 600 zł - Album NIEBANALNY- fotografia ślubna Ruda Śląsk
Pakiet 1
POLOWANIE NA OKAZJĘ. Polowanie na okazję nie zawsze oznacza najniższą cenę, ale wyjątkowe połączenie jakości i ceny. Sesje ślubne z mini plenerem od 600 zł - rabat w kwietniu, maju, październiku, grudniu. Proponuję WYJĄTKOWY WŁASNY STYL (nie podzlecam usług), PROFESJONALNĄ JAKOŚĆ (pełnoklatkow aparat Canon i profesjonalna optyka). Zapraszam do galerii zdjęć internetowych na www.albumniebanalny.ovh.org oraz na niezobowiązujące spotkanie. W promocji fotoksiążka oraz obrazy na płótnie. Pełny zakres usługi: sesje dla narzeczęńskie, reportaż, oryginalne sesje plenerowe. Cena? Warto zapytać, zwłaszcza gdy obowiązuje promocyjny cennik fotografii ślubnej. Odpowiem na każde zapytanie, proszę tylko o termin uroczystości ślubnej (niektóre terminy są zajęte). 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane