logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

MiniMili.pl fotograf dziecięcy

O mnie

MiniMili.pl to profesjonalna fotografia dziecięca, rodzinna, ciążowa, noworodkowa, sesje pamiątkowe związane z chrztem i Pierwszą Komunią, sesje portretowe, plenerowe, studyjne w Warszawie i okolicach. Fotografia z dzieckiem w roli głównej. Zapraszam.
Logo
MiniMili.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 390 zł - MiniMili.pl
Pakiet 1
Fotografia emocji i piękna. Portrety i zdjęcia reportażowe, sesje dziecięce i rodzinne, w domu i w plenerze. Profesjonalna obróbka graficzna fotografii, odbitki i zdjęcia na płycie. Ceny od 390 zł/10 póz, możliwy dojazd w dowolne miejsce.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 190 zł - MiniMili.pl
Pakiet 1
Pamiątkowa sesja komunijna na spokojnie, zdjęcia pełne emocji, naturalne. Piękne plenery. Sesja fotograficzna w dniu Pierwszej Komunii lub w Białym Tygodniu. Możliwe jest wykupienie sesji na prezent. Ceny - od 190 zł.
Szczegóły na stronie www. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 390 zł - MiniMili.pl
Pakiet 1
Fantastyczna pamiątka z 9 miesięcy. Sesja w plenerze lub w ministudiu, solo lub z partnerem. Prosta i elegancka. Profesjonalna obróbka graficzna fotografii, odbitki i zdjęcia na płycie. Ceny od 390 zł/10 póz, możliwy dojazd w dowolne miejsce.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane