logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Arkadiusz Pytlas Fotografia Ślubna i okolicznościowa fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Arkadiusz Pytlas jestem członkiem Płockiego Towarzystwa Fotograficznego Oraz członkiem stowarzyszenia Płockiej Grupy Fotograficznej Co zostaje z tak ważnego dnia po 20 latach małżeństwa ? - wiadomo zdjęcia i film. Dlatego warto wynająć profesjonalnego fotografa by upamiętnił tak ważne momenty w naszym życiu bo głównie dobre zdjęcia ślubne po latach pozwolą przywołać te wyjątkowe chwile. Rozwój aparatów cyfrowych spowodował że dzisiaj każdy z nas może robić zdjęcia cyfrowe, po prostu takie hobby i pasja wielu ... ale należy pamiętać że do zrobienia profesjonalnych zdjęć potrzebny jest fotograf z doświadczeniem i niezawodny Więcej
Logo
Arkadiusz Pytlas Fotografia Ślubna i okolicznościowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Arkadiusz Pytlas Fotografia Ślubna i okolicznościowa
Pakiet 1
Moja Fotografia Ślubna skierowana jest do wymagających klientów Oferuję niebanalne podejście do fotografii ślubnej. Staram się realizować wszelkie oczekiwania młodych dlatego stawiam na Doświadczenie, Wiedzę i Fachowość. Jeśli skorzystacie z mojej oferty na pewno będziecie mega zadowoleni
 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 2000 zł - Arkadiusz Pytlas Fotografia Ślubna i okolicznościowa
Pakiet 1
Zdjęcia w Kościele - tutaj trzeba nie tylko mieć wiedzę ale i doświadczenie. Na zdjęciach musi być wszystko: młodzi, kościół ale i uczucia, wzruszenia.
Oby uzyskać technicznie bardzo dobre kadry niezbędny jest również jasne obiektywy

Wesela to też jeden z ważniejszych momentów tego dnia, gdzie trzeba pokazać zabawę i szczęście młodej pary. Rodzice, dziadkowie, znajomi i goście Oni wszyscy również mają być widoczni na zdjęciach.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane