logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Przemek Markowski fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Nazywam się Przemysław Markowski, mieszkam w Gorzowie Wlkp., w woj. lubuskim. Chciałbym zachęcić Was do odwiedzin mojej strony www, gdzie zobaczycie fotografie mojego autorstwa. Zajmuję się głównie fotografią ślubną i rodzinną, wykonuję też sesje dziecięce, portretowe oraz zdjęcia produktów (reklamowe). Chciałbym by moją rekomendacją były moje fotografie, oraz gro zadowolonych klientów, którzy korzystali z moich usług. Działam głównie na terenie Gorzowa Wlkp., ale jestem w stanie dojechać nawet w najdalsze zakątki Polski. Zapraszam do odwiedzin mojej strony, tj. www.photo-markowski.net


Logo
Fotografia Przemek Markowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3300 zł - Fotografia Przemek Markowski
Pakiet 1
Pełny pakiet fotografii ślubnej, obejmujący:
- przygotowania do ślubu Pary Młodej
- błogosławieństwo rodziców
- ceremonia ślubu
- wesele do godz. 1 w nocy
- kilkugodzinny plener ślubny w innym dniu po ślubie  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Fotografia Przemek Markowski
Pakiet 1
Każdy kto ma dzieci, wie jak szybko rosną, zmieniają się, uczą... Warto zatrzymać te piękne chwile na fotografiach. W każdej chwili, nawet po wielu latach, będziecie mogli wrócić do swoich fotografii rodzinnych :)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł - Fotografia Przemek Markowski
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska to świetny prezent dla Was, jeszcze przed Waszym ślubem. Zdjęcia z takiej sesji mogą być prezentem dla Waszych rodziców, które to wręczycie np. w dużych wydrukach podczas wesela. Dodatkowo sesja taka to fajne obycie się z obiektywem fotografa, przed sesją ślubną. Na luzie, bez stresu, w wesołej atmosferze - postaram się by tak właśnie było :) Zapraszam  
Pokaż więcej

Fotografia Przemek Markowski fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Sylwia Kurpiel | 18 sierpnia 2020

sesja ślubna

Wszystkim planującym ślub i szukającym fotografa możemy z całą pewnością polecić wspaniałego Przemka. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Niestandardowe ujęcia, ciekawe pomysły i kreatywne rozwiązania-efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania:) MAJSTERSZTYK! Polecamy i będziemy polecać!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane