logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

ForgetMeNot Fotografia fotograf ślubny

O mnie

ForgetMeNot Fotografia stworzona została z pasji do fotografowania,z której powstają fotografie stanowiące pamiątkę na całe życie. Oferuję sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce oraz rodzinne. W ofercie mam również sesje ŚLUBNE, narzeczeńskie, okazjonalne takie jak komunia i chrzest święty. Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie tak aby podczas naszego spotkania powstały ciekawe i oryginalne zdjęcia. Możemy umówić się na sesję aranżowaną z szeroką gamą rekwizytów oraz sesję "bez gadżetów", podczas której fotografuję dzieci, rodziny czy zakochanych w czasie spaceru wspólnych zabaw czy codziennych czynności. Dysponuję profesjonalnym Więcej


Logo
ForgetMeNot Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 300 - 900 zł - ForgetMeNot Fotografia
Pakiet 1
Oferuję reportaż ślubny czyli zdjęcia z przygotowań państwa młodych uroczystości ślubne i weselne. Ponadto wykonuję sesje plenerowe, która ciekawie aranżuję. W sezonie 2013 obowiązuje cena specjalna cena minimalna 300 pln!!! 
Pakiet 2
W sezonie 2013 cały pakiet śluny, obejmujący nstępujące usługi:
- reportaż z przygotowań oraz uroczystości ślubnych,
- uroczystości weselne do godziny 1.000,
- sesja plenerowa
są w cenie PROMOCYJNEJ 900 pln 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 270 zł - ForgetMeNot Fotografia
Pakiet 1
Wykonuję sesje podczas uroczystości w kosciele. ale także - do czego serdecznie zachęcam - sesje plenerowe dziecka wraz rodzicami i najbliższymi. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 270 zł - ForgetMeNot Fotografia
Pakiet 1
Sesja z okazji chrztu może odbyć się w kosciele podczas samych uroczystości lub w późniejszym czasie w studio bądź plenerze. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 290 zł - ForgetMeNot Fotografia
Pakiet 1
Fotografia noworodkowa, niemowleca i dziecięca to sfera w której mam duże doswiadczenie, dlatego jestem bardzo dobrze przygotowana do tego rodzaju sesji :). Posiadam wiele gadżetów dla noworodków - czapeczki, ubranka,opaski, sukieneczki, kosze i koce, niemowląt oraz strszych dzieci. Ciekawe gadżety pozwalają otworzyć się strszym dzieciom i sprawiaja, ze zdjęcia stają się jedyne w swoim rodzaju. Zdjęcia wykonuję w domu klienta (dzięki przenośnemu studio), plenerze. Oferuę także mini sesje z dojazdem do mojego zstudia. Cena za tego typu sesje zaczyna się od 290 pln 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł - ForgetMeNot Fotografia
Pakiet 1
Okres ciąży to wspaniały czas, który warto zatrzymac w naszej pamieci, a zwłaszcza na papierze. Sesje ciążowe wykonuję u Państwa w domu wykorzystując pzrenośne studio lub w plenerze. Używam ciekawych gadżetów iastaram się, aby przyszli rodzice dobrze się bawili i byli naturalni, ponieważ wtedy zdjęcia są najbardziej magiczne:). Zapraszam wszystkie Panie na sesje brzuszkowe i Panów również. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane