logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Aleksandra Hajdrych fotograf ślubny

O mnie

Jesteśmy parą, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Nasza praca sprawia nam ogromną frajdę i jest niekończącą się przyjemnością. Dzięki poznawaniu coraz to nowych ludzi każda kolejna sesja jest nową przygodą, która zapewnia nam i naszym Klientom pasmo niezapomnianych doznań, zwłaszcza w sferze wizualnej.
Logo
Aleksandra Hajdrych   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2400 zł - Aleksandra Hajdrych
Pakiet 1
W skład pakietu wchodzi:

- Pełen reportaż ślubny zawierający: przygotowania (kosmetyczka, fryzjerka itd.), błogosławieństwo, ceremonię ślubną, przyjęcie (do oczepin lub podziękowań dla rodziców), plener w dowolnie wybranym dniu.

- Owoce naszej pracy przekazujemy na: płytach DVD (min. 400 zdjęć w pełnej rozdzielczości poddanych obróbce cyfrowej bez zabezpieczeń), w postaci prezentacji multimedialnej (tzw. pokaz slajdów z muzyką wybraną przez Młodą Parę), w indywidualnie zaprojektowanym profesjonalnym fotoalbumie zawierającym 20 rozkładówek o wymiarach 60x30cm
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Aleksandra Hajdrych
Pakiet 1
Do indywidualnego uzgodnienia. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Aleksandra Hajdrych
Pakiet 1
Do indywidualnego uzgodnienia. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane