logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

myomyo studio fotograf ślubny

O mnie

Myomyo studio to Mila i Piotr Kozłowscy. Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym. Nasza wizja filmu ślubnego to coś więcej niż piękne ujęcia, to chęć pokazania kim jesteście. Dlatego rodzaj filmu oraz dobór środków stylistycznych staramy się uzgodnić i dopasować indywidualnie do każdego z Was. Nie da się w łatwy sposób pokazać Waszej relacji, i tego, co się dzieje, kiedy jesteście razem. Dlatego, zafascynowani realizmem magicznym, staramy się za pomocą efektów i różnego rodzaju środków stylistycznych pokazać to, czego nie widać gołym okiem. Chcemy żeby nasz film był dla Was pamiątką, która przetrwa próbę czasu. P.S Dla zabieganych Więcej


Logo
myomyo studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4500 zł - myomyo studio
Pakiet 1
Robimy zdjęcia (oraz filmy!) podczas przygotowań, w kościele, w USC, w studio, a także plenery - różnorodne. Jeśli jesteście zainteresowani sesją w niestandardowym miejscu - nie ma sprawy. Służymy również listą ciekawych lokalizacji, jeśli nawał przygotowań przedślubnych uśpił Waszą kreatywność:) Zapraszamy do kontaktu. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane