logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Natalia i Tomasz Cieśla Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Witam Tomasz Cieśla – tak się nazywam, choć nazwisko pasuje raczej do zawodu zajmującego się obróbką drewna, gdzie detale łączy się w spójną, bezpieczną całość. Jest w tym coś wspólnego z fotografią. Tutaj też wszystko, co jest przed obiektywem trzeba ująć tak, by zwracało uwagę odpowiednio dobraną formą. Zajmuję się tym zawodowo i jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że nie wyklucza to miłości, która pochłania bez reszty. Nie lubię mówić o sobie… Wynika to z tego – jak usłyszałem w jednej z miłych dla mego ucha opinii – że doskonale robią to za mnie moje zdjęcia. To prawda – kocham opowiadać zarówno świat jak i siebie - właśnie Więcej
Logo
Natalia i Tomasz Cieśla Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Natalia i Tomasz Cieśla Fotografia
Pakiet 1
Fotografia ślubna, to coś więcej, niż tylko fotografie, które zostaną wykonane w danej chwili.
To także emocje, które zostaną uwiecznione na zdjęciach na zawsze.
To doskonała pamiątka, której nie zmaże uporczywość pamięci.
Kwiaty, które dostaniesz w dniu ślubu, niestety uschną, odchodząc w niepamięć, pieniądze, zostaną prędzej, czy później wydane, a fotografie, będą dokładnym odzwierciedleniem, emocji, które towarzyszyły w dniu ślubu, a także pokazywały, jak bawiliście się podczas zdjęć plenerowych.

Ślubna fotografia reportażowa, to nie tylko pozowanie do obiektywu aparatu.
To kreatywne podejście do dwójki zakochanych w sobie osób.
Ze swojej strony, zapewniam indywidualne fotografie, każdej Parze Młodej, korzystającej z moich usług.

Czym są moje zdjęcia ślubne ?
Masz dość sztampowych zdjęć?
Swoim klientom oferuję kreatywną i oryginalną alternatywę. Fotografia ślubna, która stanie się prawdziwą pamiątką na długie lata. Zdjęcia, które wzbudzają pozytywne emocje.
Jako osoba, skupiona wyłącznie na fotografii, nie oferuję ze swojej strony wideofilmowania. Skupiam się na jednym działaniu i robię to najlepiej jak potrafię. Czynię wszystko z pasją i zaangażowaniem.

Głównym priorytetem w mojej pracy jest uchwycenie emocji. Dlatego zawsze staram się pozostać niewidocznym. Historia każdej pary, z którą pracuje jest inna. Jestem po to by opowiedzieć tę historię w możliwie najlepszy sposób, zachowując przy tym indywidualność i unikatowość.
Jestem mobilny, dzięki czemu zrealizuję Twój ślub w wymarzonym przez Was miejscu 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane