logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Mateusz Bisewski fotograf ślubny

O mnie

Fotografią to moja pasja i zawód, zajmuje się nią od 1999 r. Wykonuje: zdjęcia reportażowe śluby, chrzty, konferencje, inne uroczystości i wydarzenia oraz zdjęcia reklamowe.


Logo
Mateusz Bisewski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Mateusz Bisewski
Pakiet 1
Oferuję Państwu wykonanie kompleksowego reportażu z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Reportaż obejmuje zdjęcia w czasie: przygotowań oraz błogosławieństwa, w kościele lub w urzędzie, w czasie zabawy weselnej do oczepin, a także zdjęcia w plenerze wykonywane zazwyczaj innego dnia. Istnieje również możliwość wideofilmowania.

Wszystkie wykonane zdjęcia w czasie całej imprezy, po wstępnej obróbce otrzymacie Państwo na płycie, z wybranych ujęć wykonuje tradycyjny fotoalbum lub fotoksiążkę, (liczba stron oraz format albumu/fotoksiążki ustalana indywidualnie). Otzymacie również Państwo z wybranego ujęcia portret na płótnie oprawiony na krosno, format 20x30cm, gotowy do powieszenia na ścianie.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.matifoto.pl  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane