logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Harald Bem fotograf ślubny

O mnie

A Perfect Image Studio to grupa ludzi specjalizująca się w różnych dziedzinach fotografii. Wspólnie zatem możemy Państwu zaoferować: fotografię okolicznościową (Ślub/Wesele, I Komunia Święta, Chrzest, Roczek, Urodziny, Rocznica, inne wydarzenia) fotografię portretową (zarówno studyjną jak i plenerową) fotografię dziecięcą (fotografia w placówkach oświatowych, fotografia studyjna, fotografia plenerowa) fotografię trójwymiarową zwaną także stereoskopią lub fotografią 3D fotografię panoramiczną z uwzględnieniem wirtualnych spacerów (virtual tour) fotografię reklamową lub produktową Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Więcej
Logo
Harald Bem   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Harald Bem
Pakiet 1
TEN DZIEŃ zdarza się tylko raz. To WASZ DZIEŃ. A my dzięki naszej pasji jaką jest fotografia możemy tylko uwiecznić jego wyjątkowość, aby pozostał w pamięci WASZEJ i WASZYCH BLISKICH.

Trudno tu ująć wszystkie możliwe oczekiwania Państwa Młodych z jakimi może zetknąć się fotograf podejmujący się przygotowania relacji z dnia zaślubin. Dlatego zawsze proponujemy spotkanie w celu ich sprecyzowania i przedstawienia indywidualnej propozycji.

Oczywiście jako wiodącą pamiątkę przede wszystkim wykonujemy zdjęcia plenerowe czy studyjne. Jednak niebagatelne znaczenie dla Nowożeńców mają inne wydarzenia z tego jakże pięknego dnia. Dlatego w ramach naszej propozycji znajduje się zwykle reportaż obejmujący moment błogosławieństwa, ceremonii w kościele, przyjęcia weselnego aż po tradycyjne oczepiny.

To właśnie te szczególne elementy obok pleneru zasługują na utrwalenie na lata. Z tego względu chętnie towarzyszymy Parze Młodej przez cały dzień.

Obok tradycyjnych odbitek w pięknym albumie z kartonowymi kartkami przełożonymi kalką jako innowacyjną technikę przedstawiania zdjęć proponujemy fotoalbum lub prezentację w formie filmu DVD z podkładem muzycznym.

Na pierwszych zajęciach z fotografii usłyszałem słowa, które stały się dla mnie mottem towarzyszącym podczas całej mojej przygody z fotografią: „Zdjęcia robi się nie aparatem, ale głową”.

Dziś, oczywiście idąc z duchem czasu używamy profesjonalnych lustrzanek cyfrowych, ale po dziś dzień chętnie wracamy do technik analogowych, włącznie z ręcznym wywoływaniem odbitek (polecam jako szczególną formę upamiętniającą ten szczególny dzień).

Dodam, że pracujemy zawsze we dwójkę (dwóch fotografów) wyposażeni w 4 lustrzanki z 8 obiektywami, nie ma zatem mowy o tym aby jakiś moment mógł umknąć naszej uwadze i został nieuwieczniony.

Aby sprostać najtrudniejszym wymaganiom zawsze wyposażeni jesteśmy w oświetleniowy zestaw strobingowy, składający się z lamp błyskowych na statywach z parasolkami rozpraszająco-odbijającymi sterowanymi radiowo, dzięki czemu gorsze warunki oświetleniowe nie stanowią dla nas problemu. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Fotografia reklamowa cena: 25 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Fotografia studyjna cena: 200 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Fotografia okolicznościowa cena: 500 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Fotografia portretowa cena: 200 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 
Fotografia pogrzebowa cena: 300 zł - Harald Bem
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane