logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Adanti Studio Video fotograf ślubny

O mnie

Zdjęcia z tego ważnego dnia będą dostarczać Wam radości i wzruszeń przez całe życie, dlatego warto zadbać o to, by były naprawdę dobre...
Logo
Adanti Studio Video   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Adanti Studio Video
Pakiet 1
Zajmujemy się głównie produkcją filmów i zdjęć z uroczystości ślubnych. Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy zlecenia od wielu instytucji ( np. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, Synów Pułku, Kronikę Mistrzostw Fryzur i Makijażu Artystycznego, jubileusze zakładów pracy, niezliczone studniówki i komunie), traktujemy to jednak jako epizody.
Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy indywidualne okładki filmów DVD w oparciu o wykonane zdjęcia weselne według własnych szablonów lub oczekiwań klienta. Płyty DVD mają interaktywne menu z animowanym wyborem scen.
Album ślubny może mieć formę wydrukowanej książki na wysokiej jakości papierze kredowym w twardej skórzanej inkrustowanej oprawie według indywidualnego projektu w porozumieniu z klientem.Jak często spotkaliście propozycję: "cenę dostosowujemy do możliwości klienta", "koszt usługi ustalamy indywidualnie na spotkaniu"? My nie różnicujemy klientów. U nas wszystko jest jasne i oczywiste.

Wybierając połączoną usługę film+foto proponujemy atrakcyjny rabat.Filmy rejestrujemy w technologii fullHD 1920x1080 oraz na życzenie SD 720x576.Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej

dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania.

Dla uzyskania jeszcze lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy zewnętrzne rejestratory cyfrowe

nagrywające dźwięk źródłowy.Na życzenie film przygotowujemy z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital 5.1.Realizując zlecenie ZAWSZE posiadamy zapasowy aparat i kamerę. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane