logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Joanna Pluta fotograf fotograf ślubny

O mnie

Wszystkie Pary Młode szukające fotografa na swój ślub zapraszam do świata fotografii pełnego magii, emocji, naturalności, uśmiechu i wzruszeń. Wieloletnie doświadczenie, wysokiej klasy sprzęt fotograficzny, umiejętność współpracy z ludźmi, otwartość na Wasze potrzeby i oczekiwania, głowa pełna niebanalnych pomysłów, elastyczność i rzetelność- oto, co cechuje mnie jako fotografa ślubnego. A ponieważ zdjęcia ślubne robię od wielu lat, wiem, jak trudno jest znaleźć naprawdę dobrego profesjonaliste w tej dziedzinie. Nie wybierajcie w ciemno, zdecydujcie się na osobę, za którą stoi bogate portfolio, liczne pozytywne komentarze i referencje ze współpracy z Więcej
Logo
Joanna Pluta fotograf   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Joanna Pluta fotograf
Pakiet 1
W ramach pełnej obsługi fotograficznej, w Dniu Ślubu jestem z Wami od przygotowań (jeżeli to tylko możliwe w domu Pani i Pana Młodego), poprzez błogosławieństwo, uroczystość ślubną i wesele aż do oczepin włącznie. Jeżeli jest taka potrzeba, na weselu zostaję dłużej, bo najważniejsze jest dla mnie to, byście otrzymali jak najlepszy i najpełniejszy reportaż z Waszego ślubu. W dniu innym niż ślub spotykamy się na kilkugodzinną sesję plenerową. Zdjęcia z tej części naszej współpracy mają miejsce w kilku lokalizacjach, które wspólnie dobieramy w zależności od Waszych potrzeb i oczekiwań. Zapraszam do kontaktu:) 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane