logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

AGNIESZKA SZWED fotograf ślubny

O mnie

Fotografuję, by zatrzymać czas, uwiecznić chwile, które mijają za szybko. Wydobywam piękno, które nie raz jest głęboko ukryte. Uwielbiam wzbudzać zachwyt, pokazywać jak piękny jest świat, jak piękna jest kobieta, rodzina, dziecko, jak piękne są chwile. Wystarczy zdobyć się na odwagę i stanąć przed moim obiektywem. Zaskoczę Cię na pewno!
Logo
AGNIESZKA SZWED   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 zł - AGNIESZKA SZWED
Pakiet 1
Wersja standard obejmuje:
- reportaż z przygotowań
- reportaż z uroczystości w kościele
- reportaż z wesela
- plener w tym samym dniu
- DVD ze zdjęciami
- wybrane zdjęcie w formie obrazu (na płótnie) 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 250 - 450 zł - AGNIESZKA SZWED
Pakiet 1
Obsługa fotograficzna uroczystości Chrztu Świętego.
Reportaż z ceremonii w kościele wraz z mini sesją przed kościołem.
 
Pakiet 2
Reportaż z ceremonii w kościele wraz z mini sesją przed kościołem.
Sesja zdjęciowa na sali (do 2 godzin). 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 350 zł - AGNIESZKA SZWED
Pakiet 1
Chcesz uchwycić każdy ruch Twojego dziecka? Nie potrafisz oderwać od niego wzroku, kiedy słodko śpi lub się bawi? Pomogę Ci utrwalić tę chwilę! Zapraszam na sesje zdjęciowe dziecięce! Razem stworzymy obraz, który będzie pamiątką na całe życie!

Dzieci bardzo szybko rosną i zmieniają się w mgnieniu oka. Warto już dziś pomyśleć i zaplanować taką sesje zdjęciową dla dziecka.

Chciałabyś zapamiętać twarz Twojego dziecka z pierwszych tygodni jego życia? Twarz, która jest najpiękniejszym cudem jaki kiedykolwiek widziałaś? Pomyśl o sesji noworodkowej! Najlepszy czas na fotografowanie takich maluchów jest do około miesiąca życia dziecka. W tym okresie Twoje dziecko dużo śpi, jest spokojne i przyjmuje słodkie pozy. Rozczula Cię widok śpiącego malucha? Uchwyć to, by móc się cieszyć ta chwilą, gdy maluch będzie już łobuziakiem J. Taką sesję najlepiej wykonywać w Twoim domu, w miejscu gdzie maluszek czuje się najlepiej. Nie martw się, zabiorę ze sobą cały potrzebny sprzęt i masę rekwizytów. Możemy również przeprowadzić sesje w moim domowym studio.

Twoje dziecko ma najpiękniejszy uśmiech na świecie, od pewnego czasu sam siedzi! Wygląda jak aniołek, kiedy bawi się ulubioną zabawką, a nawet jak się złości jest taki słodki! Zaczyna robić pierwsze kroki, tańczy…Podziel się z innymi, tym co potrafi Twoja pociecha – pokaż jak się zmienia. Zapraszam na sesje niemowlęce i dziecięce!

Najlepsze zdjęcia wyjdą w czasie aktywności dziecka. Dostosujemy czas i miejsce do Twojej pociechy. To Ty i Twoje dziecko wiecie najlepiej, gdzie są Wasze ulubione miejsca zabaw i spędzania wolnego czasu, gdzie czujecie się najlepiej, Wybierzmy się tam razem! Zróbmy zdjęcie, które z dumą powiesisz na ścianie w salonie, wzbudzając zachwyt Twoich znajomych.

Nie macie wspólnego zdjęcia? Szukasz okazji, by w końcu je zrobić? Zapraszam na sesje rodzinne! Sesja jest okazją do wspólnej zabawy i spędzenia czasu razem. Takie zdjęcie jest dobrym pomysłem na prezent dla babci i dziadka. Dla Was będzie świetną pamiątką wspólnie spędzanych chwil. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 150 - 500 zł - AGNIESZKA SZWED
Pakiet 1
Sesja mini:
- jedna stylizacja
- 3 ujęcia na DVD bądź mailem
- wydruk w formacie 15x21 cm 
Pakiet 2
Sesja Standard
- kilka stylizacji
- 15 ujeć
- DVD z unikatową okładką
- wydruk w formacie 15x21 cm 
Pakiet 3
Sesja Premium
- wiele stylizacji
- wszystkie dobre ujęcia z sesji (ok 30-50)
- DVD z unikatową okładką
- fotoobraz lub fotoksiązka 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 200 zł - AGNIESZKA SZWED
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 350 zł - AGNIESZKA SZWED
Pakiet 1
Aaaa! Jestem w ciąży! Uchwyć tę chwilę i ciesz się nią z bliskim!

Czy pomyślałaś kiedyś, że ciąża może być właściwym momentem do fotografowania się? Dlaczego nie? Ten wyjątkowy czas warto uwiecznić! Taka fotografia ucieszy Twoich bliskich, a za niedługo będzie idealnym rozpoczęciem Albumu Twojego Malucha!:)

Sesje ciążowe najlepiej wykonywać 7-8 miesiąc. Brzuszek jest wtedy ładnie wyeksponowany, a pozowanie nie jest dla Ciebie zbyt dużym wysiłkiem. Oczywiście inny termin też jest możliwy. Jestem kobietą, wiem co zrobić byś czuła się komfortowo. Ciąża to wyjątkowy czas. Jesteś piękna, pokażmy to!

Zapraszam na sesje ciążową!  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane