logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografik fotograf

O mnie

Fotografik - to nie tylko firma świadcząca wszelkiego rodzaju usługi fotograficzne. To precyzyjnie dobrany i doskonale zorganizowany zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Połączenie niezwykłej wrażliwości i ogromnej wiedzy sprawia, że efekt naszej pracy jest nie tylko idealny pod względem technicznym, ale również posiada delikatną nutkę artyzmu niezbędną do pełnego zadowolenia naszych zleceniodawców.
Logo
Fotografik   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia zwierząt domowych cena: 500 zł - Fotografik
Pakiet 1
Przez wiele lat żyją z nami psy i koty. Kochamy je, karmimy i opiekujemy się nimi. Cieszymy się ich obecnością . W wielu domach stają się jednym z członków rodziny. Zatrzymaj więc unikalne chwile z życia twojego pupila organizując mu profesjonalną sesję zdjęciową. To on będzie głównym bohaterem niezależnie od tego czy będzie pozował jak zawodowy model czy wygłupiał się jak szczeniak. Nasz fotograf uchwyci najciekawsze momenty odzwierciedlające charakter twojego zwierzaka.

Sesja może odbyć się w plenerze lub w naszym studio (również w domu właściciela).
W pakiecie otrzymują Państwo 20 wybranych i obrobionych graficznie fotografii oraz foto-książkę która stanie się nie zapomnianą pamiątką.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane