O mnie

Moim zadaniem jest uwiecznienie najważniejszych chwil w Waszym życiu. Emocji, które towarzyszą Wam oraz Waszym najbliższym i przyjaciołom. Cześć! Mam na imię Filip i z przyjemnością zatrzymam je dla Was na wyjątkowych fotografiach. Aktualnie mieszkam w Zielonej Górze, jednak pracuję na terenie całej Polski. Ślub za granicą? Bardzo chętnie! Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Poniżej znajdziecie przykładową ofertę. Jednak reportaż z tego dnia ma być w 100% dopasowany do Waszych potrzeb. Jeśli macie ochotę nawiązać współpracę i oddać w moje ręce uwiecznienie Waszego ślubu, zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce kontakt. Na pewno razem stworzymy Więcej

Filip Niećkowiak KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 200 - 1200 zł
Pakiet 1 cena: 1200 zł
Reportaż ślubny:
– zdjęcia z przygotowań panny młodej oraz pana młodego
– zdjęcia z wizyty u kosmetyczki i fryzjera
-zdjęcia z błogosławieństwa,
-zdjęcia z ceremonii zaślubin,
-zdjęcia grupowe z gośćmi,
-zdjęcia z zabawy do oczepin (do 1 w nocy),
-300 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej na pendrive oraz na płytach DVD,
-50 odbitek w formacie 15x23cm,
-całość zapakowana w estetyczne, drewniane pudełko (w środku mieszczą się odbitki, pendrive w specjalnej przegródce, płyty DVD),


 
Pakiet 2 cena: 300 zł
Sesja plenerowa w dowolnym terminie:
– minimum 50 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej,
– pendrive oraz płyta DVD,
– 30 odbitek w formacie 15x23cm. 
Pakiet 3 cena: 200 zł
Sesja narzeczeńska:
Jest to świetna okazja na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć, które będą opowiadać historię Waszej miłości. Jest to również szansa, aby przyzwyczaić się do obecności przed obiektywem oraz do współpracy z fotografem. Wspaniała pamiątka dla Was jako młodej pary. Bardzo polecam!
– 30 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej,
– pendrive oraz płyta DVD,
– 20 odbitek w formacie 15x23cm.

 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Chrzest święty jest niepowtarzalnym wydarzeniem w życiu dziecka. Są to chwile, których tak mały człowiek zwyczajnie nie pamięta :) Warto więc zatrzymać je na fotografiach, które będą pamiątką na długie lata. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na reportaż z tego wyjątkowego dnia.

- Wykonanie zdjęć z przygotowań dziecka do chrztu,
- Wykonanie zdjęć podczas uroczystości w kościele oraz rodzinnego przyjęcia (do 1h),
- 40 starannie wyselekcjonowanych fotografii poddanych obróbce,
- 40 odbitek w formacie 15x23cm,
- Płyta DVD z nadrukiem, ozdobny pendrive,
- całość zapakowana w estetyczne, drewniane pudełko (w środku mieszczą się odbitki, pendrive w specjalnej przegródce, płyty DVD).

Jeśli macie ochotę nawiązać współpracę i oddać w moje ręce uwiecznienie Chrztu Świętego Waszego dziecka, zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce kontakt. Na pewno razem dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Reklama jest nieodzownym elementem prowadzenia własnego biznesu. Z wielka przyjemnością podejmę się wykonania zdjęć reklamowych dla firm jak i osób prywatnych.Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi zdjęciami wykonanymi przeze mnie na mojej stronie internetowej oraz kontaktu. Cena szczegółowa do ustalenia po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia. 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Fotografia sportowa jest jednym z najtrudniejszych rodzajów fotografii. Z wielką przyjemnością uchwycę dla Państwa najważniejsze chwile z wydarzeń sportowych. Może to być mecz ulubionej drużyny sportowej, jak i rozgrywki Państwa ukochanej pociechy. Zapraszam serdecznie! 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Zdjęcia dzieci są bardzo ważne, przecież one tak szybko rosną! Postaram się uchwycić Państwa pociechy radosne, uśmiechnięte, a przede wszystkim naturalnie, aby również dla nich sesja zdjęciowa była przyjemnym doświadczeniem! Polecam się ! :) 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Serdecznie zapraszam na sesje portretowe. Jest to okazja do wykonania zdjęć wysokiej jakości w profesjonalnych ujęciach. Sesja portretowa to również wspaniały prezent dla najbliższej osoby. To także okazja do przełamania własnej nieśmiałości. Zapraszam do obejrzenia przykładowych zdjęć oraz kontaktu! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane