logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Katarzyna Bartosiak fotograf ślubny

O mnie

Fotografia to moja pasja i praca. Poświęcam się w 100% każdemu ujęciu, tak żeby oddać naturalne piękno chwili. Najbardziej lubię fotografować ludzi i naturę. Obecnie pracuję w swoim studio fotografii w Złotowie na ulicy Domańskiego 52. Prowadzę również kurs fotografii w Pile w Teb Edukacja. Od prawie roku rozwijam moją nową markę PLENER -w asortymencie między innymi ubrania zrobione na podstawie moich zdjęć.
Logo
Katarzyna Bartosiak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Katarzyna Bartosiak
Pakiet 1
F o t o g r a f i a ś l u b n aKażda para młoda tego dnia wygląda olśniewająco, jest to zapewne jakaś magia. Dzięki fotografiom można uwiecznić to piękno i cieszyć się wspomnieniami całe życie. Jako portrecistka dokładam wszelkich starań aby tak właśnie było. Jestem zawsze w gotowości, aby uchwycić nie tylko te najważniejsze momenty, ale spontaniczne uśmiechy, drobne gesty, chwile zadumy bądź momenty czułości. Fotografuję na najwyżej klasy sprzęcie. Posiadam dwa Canony 5D oraz 6D, a do nich jasne obiektywy. Rozumiem, że jakoś zdjęć jest tak samo ważna jak ich ilość. Fotografii jest około 600, nie mniej niż 500. Każde jest obrobione graficznie. A okres oczekiwania na zdjęcia to mniej więcej 3-4 tygodnie od daty ślubu. Fotografie oddaję cyfrowo w trzech egzemntarzch na płytach dvd. Są elegancko zapakowane i przygotowane do druku oraz publikacji w internecie.W cenie jest również internetowa galeria zdjęć. Dzięki takiemu rozwiązaniu państwo młodzi nie muszą się martwić kopiowaniem i rozysłaniem zdjęć do gości. Wystarczy mieć dostęp do internetu a zdjęcia ślubne można w łatwy i miły sposób przeglądać w specjalnie przygotowanej galerii. Wychodząc na przeciw potrzebom, na zdjęciach został umieszczony przycisk udostępniana. Goście mogą go kliknąć, a na ich tablicy facebookowej pojawi się wybrane zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. Jest to moja alternatywa, aby zdjęcia ślubne były łatwo dostępne.PAKIET PIERWSZY

obejmuje fotografie z:

-przygotowania

-błogosławieństwa

-ceremonii

-wesele do oczepin włącznie

-sesje ślubną wykonaną w tym samym dniu

cena: 2500

PAKIET DRUGI

obejmuje fotografie z:

-przygotowania

-błogosławieństwa

-ceremonii

-wesele do oczepin włącznie

-sesje ślubną wykonaną w innym dniu (bezterminowo)

cena: 2700Usługa, którą oferują jest prosta i niezagmatwana. Jestem otwarta na zmiany i można się ze mną dogadać. Nie ma ukrytych kosztów, a zdjęcia które wykonuje są starannie wykonane, obrobione i przygotowane. Wspomnę jeszcze raz, że fotografuję na sprzęcie z bardzo wysokiej półki, ponieważ bardzo cenię sobię jakość. Obecnie mieszkam w Złotowie i zapraszam na kawę, jeżeli chcesz się spotkać, poznac mnie i dowiedzieć się więcej o mojej ofercie fotografii ślubnej :)
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Katarzyna Bartosiak
Pakiet 1
Uważam za konieczność, aby każdy mały członek naszego społeczeństwa posiadał sesję zdjęciową! Nigdy już nie zatrzymamy tych chwil! Dlatego też bardzo polecam sesje dziecięce! Delikatne, zabawne i czułe :) 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł - Katarzyna Bartosiak
Pakiet 1
F o t o g r a f i a p o r t r e t o w aDobry portret da się zrobić każdemu. To moje motto, dzięki któremu moja pasja do fotografii jest tak silna. Uważam, że każdy ma swój kadr, ujęcie, w którym prezentuję się najlepiej. Od lat fotografuję ludzi, którzy mnie otaczają i sprawia mi to wielką satysfakcję. W tak ciasnym kadrze widać dużo emocji, prawdy i piękna! Każdy z nas jest inny, a ja staram się każdego przedstawić w indywidualny sposób. Zazwyczaj współpracuje z osobami, które pierwszy raz są na sesji zdjęciowej. Nie ma się co martwić tym, zawsze pomagam przy pozach, dokładnie tłumacze jak się ułożyć, pomagam z mimiką twarzy. Jest to świetna zabawa, nic przerażającego ;)J a k w y g l ą d a s e s j a z d j ę c i o w a ?Zawsze na początku rozmowy dostaję pytanie jak wygląda taka sesja. Spóbuję tutaj rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie jest to wbrew pozorom nic skomplikowanego. Najpierw zadaje pytanie, czy zdjęcia mają się przydać do czegoś konkretnego, może do portfolio, do strony internetowej, dla chłopaka, a może dla mamy. Zazwyczaj jednak fotografuję osoby, które chciałby by mieć pamiątkę dla siebie. Ostatnio jednak, coraz częściej wykonuje sesje-prezenty. Mama wykupuje sesję dla córki, chłopak dla dziewczyny, siostra dla siostry itp. Potem przechodzimy do ustalenia koncepcji. Czy plener czy może coś bardziej intymnego, romantycznego, szalonego albo nie masz pomysłu, i chcesz mi całkowicie zaufać. Z takim rozwiązaniem się najczęściej spotykam, co bardzo mnie cieszy ;) Kreacja to jedna z moich ulubionych części sesji zdjęciowych. Następnie ustalamy mniej więcej stylizację. Najlepiej przyszykować torbę ubrań i już na sesji ustalimy jakie się nadzadzą najlepiej. Co do lokalizacji, to też zazwyczaj mam pełno pomysłów, zmieniające się pory roku ciągle oferują ciekawe miejsca do zdjęć. Makijaż pozostaje we własnym zakresie, ale też mogę pomóc. Nie jestem profesjonalną makijażystką, ale większość modelek na zdjęciach ma makijaż zrobiony przeze mnie. Reasumując, przygotowania pod sesję portretową nie wydają się być olbrzymie. Najważniejsze jest abyśmy od razy wybrali termin odpowiedni dla obu stron, a potem to sama zabawa i przyjemność ;) 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane