logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FSWOZNIAK fotograf ślubny

O mnie

Naszą pasją stało się dokumentowanie emocji, uczuć a także wszystkiego co nas otacza. Szukamy niebanalnych ujęć i interesujących historii. Pragniemy ukazać wam twórczo i magicznie ważne dla was chwile. Praca przy indywidualnych sesjach wciągnęła nas na dobre. Szczególnie są nam bliskie sesje ślubne, plenerowe i artystyczne. Stawiamy na jakość. Dbamy o każdy szczegół abyście mogli z przyjemnością powrócić do wspomnień. Mamy głowę pełną pomysłów, dużo energii i zapału. Macie swoją propozycję? Dobrze! Postaramy się wszystko odzwierciedlić tak, aby materiał przywrócił wam emocję z „tego” cudownego i niepowtarzalnego dnia. Jeśli chcecie to Więcej
Logo
FSWOZNIAK   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - FSWOZNIAK
Pakiet 1
Każda chwila. Każdy moment. Pierwszy oddech , słowo TAK, pocałunek o zachodzie słońca, wspólny spacer i trzymanie się za rękę, płacz rodzącego się dziecka i jego dorastanie. Jest wiele ważnych momentów w naszym życiu. I choć nie zatrzymamy dla was czasu, to z pewnością pomożemy wam przywołać cenne wspomnienia. Po czym poznamy dobry film lub fotografię? Po tym jak bardzo potrafi zainteresować mimo, że nie znamy postaci ze zdjęcia czy filmu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i naszym portfolio. Mamy nadzieję, że każdy z was znajdzie coś dla siebie.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane