logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

IartStudio fotograf ślubny

O mnie

Specjalizujemy się w fotografii ślubnej, okolicznościowej oraz reportażowej. Wychodzimy z założenia, że dobre reportażowe zdjęcie jest połączeniem miejsca, emocji i chwili. Połączenie tych cech nie jest łatwe, dlatego też dobre zdjęcie nigdy nie zrobi się samo. Wymaga ono od fotografa przemyślenia najlepszego kadru, a także umiejętności zobaczenia szczegółu, który wzbogaci uchwyconą chwile. Dobre zdjęcie jest subtelne, piękne i staje się ono zaproszeniem do badania wzrokiem sytuacji w której zostało wykonane. Dzięki tym unikalnym walorom dobre zdjęcie, które odkrywa za każdym razem coś innego zawsze przetrwa próbę czasu i stanie się najpiękniejszą Więcej
Logo
IartStudio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - IartStudio
Pakiet 1
Posiadamy długoletnie doświadczenie w fotografii uroczystości ślubnych a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie posiadamy standardowych pakietów oferując w zamian naszym Klientom moduły z których mogą wybrać interesujących ich momenty taj wyjątkowej ceremonii jakim jest ślub. Zapraszamy gorąco do współpracy :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane