logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Jonasz Wala fotograf sportowy

O mnie

Interesuje się fotografią od ładnych paru lat jednak doświadczenie zbieram od roku. Buduję system oparty na Canonie (na razie 650d, pełna klatka w planach). Z racji jeszcze nie rozbudowanego systemu nie chcę podejmować się dużych, ważnych imprez. Urodziny czy inne imprezy okolicznościowe o mniejszej randze nie wymagające tak obszernej relacji - jak najbardziej, ceny bardzo przystępne. Fotografia sportowa - tutaj mogę pochwalić się dobrym wyczuciem oraz zrozumieniem klienta. Sam jeżdżę na rolkach i wiem jak powinny wyglądać takie zdjęcia. Dlatego jestem w stanie zrozumieć wymagania lepiej niż fotograf który całe życie spędził w studio albo w plenerze typu las Więcej


Logo
Jonasz Wala   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia sportowa cena: 50 - 450 zł - Jonasz Wala
Pakiet 1
Usługa obejmuje zdjęcia w terenie, cena za godzinę pracy. Pracujemy do momentu osiągnięcia zadowalającego efektu lub do określonego przez klienta czasu. Zdjęcia nie retuszowane (w tym cała idea fotografii sportowej/ekstremalnej).
Do 10 km dojazd w cenie, dalej za dopłatą (kwestia indywidualna, pokrycie kosztów i czas dojazdu)
Każda następna godzina -10% (2- 45, 3- 40, 4 - 35, 5- 30, 6- 30 itd.) 
Pakiet 2
Całodniowe fotografowanie w wybranym miejscu (np. wyjazd na skatepark do Ostrawy). Cena bez dojazdu (możliwość dojazdu razem z klientem). Oczywiście aura musi być sprzyjająca (raczej nie wytrzymam 6h na stoku).
Czas fotografowania do 6h, całkowity czas wyprawy - do 10h.  
Pakiet 3
Filmowanie, followcam (wymagane gładkie podłoże typu asfalt, beton). Cena za godzinę pracy. 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 250 - 350 zł - Jonasz Wala
Pakiet 1
Urodziny dziecka, dziadków, pięćdziesiątki, srebrne czy złote gody, jakiekolwiek inne imprezy na powietrzu czy w pomieszczeniu. Cena obejmuje reportaż z imprezy (do 3h pracy), bez odbitek. Zdjęcia poddane wstępnej obróbce. Finalnie klient otrzymuje około 200 zdjęć w formie elektronicznej (płyta DVD) - można umówić się na więcej ale to nie potrzebne, 200 zdjęć to optymalna liczba do oglądania. Kwestię wywołania pozostawiam klientowi (ewentualnie można się indywidualnie dogadać co i jak). 
Pakiet 2
Jak wyżej, z tym że bardziej obszerna relacja. Czas pracy do 6h (np. 18-24). Ostatecznie około 500 zdjęć w formie elektronicznej. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane