Logo
O mnie

Fotografia Ślubna Warszawa na Profesjonalnym poziomie. Łódzkie niższe ceny Zapraszam !!! Szukasz naturalnych zdjęć zobacz stronę https://www.blyskotliwy.com/sesja-plenerowa/ Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin. Wolne terminy 2017 i 2018 Tel. 537 045 045

www.blyskotliwy.com KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Fotografia ślubna i plenerowa. By zobaczyć całe portfolio zapraszam na moją stronę www.blyskotliwy.com Pracuje na najwyższej klasy sprzęcie firmy Nikon. U mnie znajdziesz umiarkowane ceny. Pamiętaj zdjęć ślubnych nie da się powtórzyć, dlatego ich wykonanie należy powierzyć profesjonalistom z dużym doświadczeniem i świeżymi pomysłami. Zapraszam.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Zapraszam na sesje rodzinne dziecięce.
To dobra zabawa dla dzieci a wynik to zdjęcia które docenią dzieci po latach.
Ustalamy idealną porę do zdjęć, miejsce i szczegóły. Zapraszam do kontaktu. 
Pokaż więcej

Opinie klientów

Marta

24 stycznia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Dzień ślubu był dla nas bardzo szczególny! Przepełniała nas ogromna radość, którą chcieliśmy się podzielić z Rodziną i Przyjaciółmi. Dzięki pięknym zdjęciom BŁYSKOTLIWEGO będziemy mogli wracać co dzień do tych wspaniałych chwil.... DZIEKUJEMY Polecamy!

Aneta i Krzysiek

15 sierpnia 2014

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Chcielibyśmy tylko napisać, ze wybór Błyskotliwego to był strzał w 10! Dokładnie tak sobie wyobrażałam nasze zdjęcia ślubne. Minęło już pół roku a ja nadal chyba codziennie je oglądam:) Bardzo polecam i 1000 razy dziękuje:)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane