logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Katarzyna Chrześcijan fotograf ślubny

O mnie

Mam na imię Kasia. Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką. Interesuję się głównie fotografią, dlatego też staram się doskonalić w tym kierunku. Zajmuję się fotografią portretową, rodzinną, dziecięcą, noworodkową czy ciążową. Wykonuję również zdjęcia ślubne (zarówno w czasie uroczystości jak i w plenerze), a także komunijne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej/masz pytania: -zapraszam na moją stronę w celach kontaktu www.kasiachfoto.blogspot.com, - napisz [email protected]


Logo
Katarzyna Chrześcijan   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - Katarzyna Chrześcijan
Pakiet 1
Sesja ślubna (plener)
W plenerze ślubnym liczy się przede wszystkim pomysł oraz zaangażowanie Pary Młodej. Istnieje możliwość zorganizowania krótkiej sesji w Dniu Ślubu, ale na prawdziwą sesję najlepiej jest umówić się na dowolnie wybrany dzień po ślubie. Szczegóły ustalane są indywidualnie z każdą parą. Czas sesji: 2-3h.


Reportaż ślubny
Jest to nic innego jak pełna relacja z Waszego ślubu. Obejmuje: przygotowania (fryzjer, makijaż), błogosławieństwo, uroczystość, wesele (do 2 w nocy).
 
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Katarzyna Chrześcijan
Pakiet 1
Fotografie z tak ważnych uroczystości z Waszego życia są bardzo ważne. Dlatego bardzo chętnie wykonam zdjęcia, które będą pamiątką dla Was na całe życie. 
Fotografia dziecięca cena: 250 zł - Katarzyna Chrześcijan
Pakiet 1
Sesja dzieci starszych
Dzieci powyżej pierwszego roku życia. Sesje wykonuję w plenerze zazwyczaj pod okiem rodzica. Na sesji najważniejsza jest swoboda, dlatego też staram się, aby towarzyszył nam bardzo dobry humor i nie zabrakło zabawy. Czas sesji - około 1h.

Sesja roczkowa
Roczek Twojego dziecka to wspaniała okazja to sesji zdjęciowej. Sesję wykonujemy w plenerze. Staram się przygotować kilka akcesoriów do tej sesji. Mile widziane również pomysły rodziców, które postaram się zrealizować. Czas sesji: około 2h.

Sesja niemowlęca
Tego typu sesję proponuję wykonywać od piątego miesiąca życia dziecka. Sesję proponuję wykonywać w mieszkanku, aby dziecko się nie zaziębiło. Proponuję również o przygotowanie kilku zestawów ubrań dla dziecka, a rodziców proszę o ubranie się w podobnej tonacji kolorystycznej. Czas sesji: 1-2h. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 250 zł - Katarzyna Chrześcijan
Pakiet 1
Jeżeli chcesz tak po prostu, bez okazji sfotografować siebie w plenerze... zapraszam! :) 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł - Katarzyna Chrześcijan
Pakiet 1
Sesja brzuszkowa
Zdjęcia z okresu ciąży to doskonały pomysł. Warto uwiecznić tak ważne chwile w swoim życiu, kiedy Twoje maleństwo znajduje się jeszcze w brzuszku. Sesje ciążowe proponuję wykonywać w 7-8 miesiącu ciąży, ale wybór należy do Ciebie. Czas sesji: 1h. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane