O mnie

"Życie jest wielkim krajobrazem, wiele się w nim zmienia, Do dziś byliśmy razem, od jutra zostaną nam tylko wspomnienia"

Foto Pogrzeby KONTAKT

Fotografia pogrzebowa cena: 260 zł
Pakiet 1 cena: 260 zł
W tych trudnych chwilach oferuję Państwu profesjonalne fotografowanie pogrzebów. Wykonany przeze mnie reportaż, to dokument autentyczny, pełen emocji i prawdy. Długoletnie doświadczenie to gwarancja rzetelności i niepowtarzalnych kadrów z ceremonii.
Fotografia Pogrzebowa należy do najtrudniejszych fotoreportaży. Często staje się ona jedyną dokumentacją i pamiątką z tego dnia do świadomego prześledzenia odbytej ceremonii gdyż żal towarzyszący często uniemożliwia w pełni świadomie odbycie tego ważnego wydarzenia. Bardzo istotnym i mocno nie docenianym elementem takiego fotoreportażu jest okazja by zobaczyć wszystkich przybyłych gości oraz często długo nie widzianą rodzinę.

W cenie usługi - album tradycyjny w formacie 10x15 (do 50 zdjęć) lub do wyboru w innej cenie album foto książka w formacie 15x21 (do 60 zdjęć) oraz wszystkie wykonane zdjęcia na płycie CD/DVD lub w pamięci pendrive.

Wykonuję również na życzenie, zdjęcie portretowe osoby zmarłej w ramce, w rozmiarze A4 oraz 30 X 40.

W cenie usługi nie uwzględniono ceny dojazdu poza Bydgoszcz.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane