logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FOTOSUMKA fotograf

O mnie

Fotografia i zwierzaki to dwie moje pasje. Jestem amatorem, jednak staram się cały czas "iść do przodu" podpatrywać, eksperymentiwać i uczyć się od leszych od siebie. Bywam na zawodach i imprezach jeździeckich, wystawach psów, fotografuje też "schroniskowce" pomagając im w znalezieniu nowego domu. Od czasu do czasu organizuję "psie spacery" - czworonogi mogą się wyszaleć, ludziska nagadać a ja staram się to wszystko udokumentować :) Od kilku lat mam niesamowitą przyjemność fotografować też koncerty Elektrycznych Gitar (zdjęcia można odnaleźć na ich stronie oraz FB). Niedawno miałam okazję fotografować także Golden Life w Więcej


Logo
  • Bytom
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/pages/Fotosumka/475896665798823
  • Flog: [pokaż]
    sumka
    Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na FotoSzukacz.pl
  • KONTAKT
FOTOSUMKA   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł - FOTOSUMKA
Pakiet 1
Oferuję sesje fotograficzne zwierząt - psów, kotów, koni itd. Proponuję sesje plenerowe i "domowe", relacje z wystaw, zawodów, treningów itp. Wszelkie terminy i warunki sesji ustalimy indywidualnie, tak by idealnie dostosować ją do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Standardowo sesja trwa ok 1 - 2 godzin (ale bywa i znacznie dłużej, np jeśli wybieramy się na wspólny długi spacer w terenie czy też sesja związana jest np. z wyjazdem na zawody jeździeckie) i zaczynamy od "oswojenia" zwierzaka z aparatem i fotografem, tak by jego obecność nie wywoływała potem niepokoju i nie utrudniała wykonania ciekawych zdjęć. Moim celem jest wykonanie naturalnych zdjęć oddających "ducha" Waszych zwierzaków.
Zdjęcia w wersji cyfrowej, drogą elektroniczną lub na DVD
Ceny od 200 zł za standardową sesję ( można negocjować ;) bo wszystko zależy od szczegółowych warunków sesji, miejsca, ilości zwierzaków). Jeśli sesja odbywa się poza terenem Bytomia należy uwzględnić koszty dojazdu.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 200 zł - FOTOSUMKA
Pakiet 1
zawody/treningi jeździeckie, zawody/treningi "psich" sportów  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 200 zł - FOTOSUMKA
Pakiet 1
Koncerty, imprezy artystyczne, akcje promocyjne itp.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane