Logo
O mnie

Każde wyśmienite zdjęcie jest wynikiem zmieszania umiejętności technicznych, wiedzy, zdrowego rozsądku, odrobiny ciepła, szczypty błysku, kilku kropli sosu tabasco, właściwie dobranej ekspozycji, retuszu. Nie można również zapomnieć o pokaźnej porcji osobowości szefa kuchni, który musi na wszelkie sposoby wydobywać to, co najlepsze ze składników dookoła. Oprócz roli szefa kuchni, fotograf musi być również przewodnikiem, który pokaże wszystkie szczegóły i subtelności jakie na co dzień umykają naszej uwadze. Pokaże je takimi jakie są, bez zbędnych upiększeń i przekłamań. Przystąpmy razem do degustacji…

Paweł Postaleniec - Światłoczuły KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3400 zł
Pakiet 1 cena: 3400 zł
HISTORIA ŚLUBNA

Jestem z Wami przez cały dzień od przygotowań w domu lub u makijażystki, aż po oczepiny (do godz. 1:00).
Po ceremonii Ślubu z chęcią zabiorę Was na krótką sesję plenerową, a podczas wesela zadbam o pamiątkowe zdjęcia z gośćmi.

Gwarantuję nie mniej niż 400 fotografii po autorskiej obróbce graficznej.
Pliki cyfrowe otrzymujecie ode mnie na pendrivie. Dodatkowo umieszczam je w prywatnej galerii internetowej, którą możecie udostępnić rodzinie i przyjaciołom. Ponadto w prezencie dostajecie ode mnie 50 odbitek 15 x 23 cm w rustykalnym, drewnianym pudełku.

Ważne jest dla mnie abyście, w możliwie najkrótszym czasie, mogli cieszyć się ze swojej pamiątki. Fotoreportaż w formie cyfrowej jest gotowy maksymalnie po 6 tygodniach.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 600 - 800 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Podstawowy reportaż składa się z przygotowań w domu oraz Mszy Świętej w kościele. Otrzymujecie ode mnie wszystkie najlepsze ujęcia w wersji cyfrowej w Waszym prywatnym, internetowym folderze. Nigdy nie jest to mniej niż 35 zdjęć po pełnej obróbce graficznej.  
Pakiet 2 cena: 800 zł
Po Mszy Świętej udajemy się na krótką plenerową sesję lub do domu, restauracji aby rozszerzyć reportaż o zdjęcia z całą Rodziną (maksymalnie 1 godz.). Przekazuję Wam łącznie nie mniej niż 50 zdjęć cyfrowych. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Podczas kompleksowej sesji w Waszej restauracji ustalam aranżację potraw i dobieram rekwizyty w oparciu o stylistykę dania. Dla wydawców książek i prasy oraz producentów żywności wykonuję gotowe potrawy według przepisu i fotografuję we własnym studio.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Fotografia wnętrz i architektury to niezbędny element podczas sprzedaży nieruchomości lub wypromowania w sieci Twojej firmy.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Lifestylowa sesja ciążowa u Was w domu to wspaniały pomysł na utrwalenie tego wyjątkowego czasu w Waszym życiu.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
W subtelny sposób pokaże miłość między Wami. Będzie to okazja by jeszcze raz wrócić do początków Waszego uczucia. Miejscem zdjęć może być sceneria związana z pierwszym spotkaniem czy zaręczynami, ulubiona kawiarnia lub park w Waszym mieście.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane