logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast fotograf ślubny

O mnie

Fotografia może być zabawą, pracą lub pasją, a w moim przypadku to nawet coś więcej. Obserwowanie ludzi jest dla mnie źródłem inspiracji, zwracam uwagę na warstwę psychologiczną i wnętrze człowieka. Tworzę na granicy wyobraźni, rzeczywistości i lekkiego szaleństwa. Nazywam się Radosław Kwast i wraz z żoną Adrianną tworzymy zgrany zespół. Działamy na każdej płaszczyźnie związanej z fotografią, stawiając na profesjonalizm pod każdym względem. Realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły. Zapraszamy do współpracy oraz na naszą stronę www.niebiskacytryna.pl do zapoznania się z ofertą i galerią foto.
Logo
niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2800 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Utarło się powiedzenie, że dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Oczywiście można podać wiele przykładów innych chwil, które są równie ważne, jednakże coś w tym jest – wesele to wyjątkowy czas w życiu każdego człowieka. Kobiety przeżywają ten dzień szczególnie silnie, aczkolwiek i panowie chcą wypaść jak najlepiej i sprawić swoim ukochanym wiele radości. W związku z tym w tej kwestii oferujemy różnorodne pakiety aby spełnić wymagania i oczekiwania młodej pary. Oprócz standardowego reportażu oferujemy również sesję plenerową lub studyjną, fotoalbumy lub fotoksiążki, zdjęcia papierowe, itd. Pracujemy zawsze razem co zwiększa szanse na złapanie najlepszego kadru. Podczas przyjęcia wykorzystujemy oświetlenie studyjne jeśli jest taka potrzeba. Pracujemy na NIKON D810, NIKON D700, obiektywy NIKKOR i SIGMA ART, oświetlenie QUANTUUM. Jesteśmy bardzo komunikatywni co pozwala nawiązać szybki kontakt z gośćmi weselnymi a to znów przekłada się na wykonanie nietuzinkowych kadrów. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 600 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Komunia naszego dziecka to bardzo ważna uroczystość w jego życiu, dlatego warto te chwile uwiecznić w profesjonalny sposób. W tej kwestii oferujemy Państwu wykonanie zdjęć z przygotowań w domu, uroczystości w kościele oraz z przyjęcia. Podczas przyjęcia zawsze staramy się zrobić sesję zdjęciową z rodziną. W razie potrzeby dysponujemy oświetleniem studyjnym. Oczywiście w opcji dodatkowej można zamówić piękny album nawet w formacie A3. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Chrzciny naszego maleństwa to pierwsza ważna uroczystość w jego życiu, dlatego warto te chwile uwiecznić w profesjonalny sposób. W tej kwestii oferujemy Państwu wykonanie zdjęć z przygotowań w domu, uroczystości w kościele oraz z przyjęcia. Podczas przyjęcia zawsze staramy się zrobić sesję zdjęciową z rodzicami oraz rodziną. W razie potrzeby dysponujemy oświetleniem studyjnym. Oczywiście w opcji dodatkowej można zamówić piękny album nawet w formacie A3. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 50 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Fotografia produktowa to dziś filar fotografii. W tym przedziale oferujemy Państwu zdjęcia produktów wszelkiego rodzaju. Specjalizujemy się w fotografii odzieży a dokładniej w zdjęciach typu ghost i hangar. Napisz do nas jaki rodzaj zdjęć reklamowych czy produktowych Cię interesuje a my wycenimy usługę z dodatkowym opisem metody wykonania. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 500 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Akt to niewątpliwie wyjątkowy rodzaj zdjęć. Sesje wymagające odpowiedniego podejścia do modela oraz zapewnienie dyskrecji jak również kameralnego otoczenia. Zapewniamy zdjęcia w typowym studio fotograficznym lub kameralnie w mieszkaniu z wykorzystaniem oświetlenia studyjnego. Do takich sesji przygotowujemy się bardzo starannie. Poświęcamy sporo czasu przed wykonywaniem zdjęć na bliższe poznanie aby modelka czy model podczas samej sesji czuli się swobodnie. Dokładnie słuchamy wizji osoby chcącej wykonać zdjęcia oraz przedstawiamy swoją. Pracujemy tak długo aż obydwie strony będą zadowolone. Jeśli chodzi o rodzaj zdjęć to dysponujemy różnorodnym oświetleniem od mocnego do bardzo intymnego. Możemy również wykonać akt artystyczny typowy dla naszej fotografii artystycznej portretowej. Warto dodać, że pracujemy zawsze razem a jesteśmy związkiem od prawie 20 lat. Obecność żony fotografa podczas sesji bardzo pomaga zwłaszcza panią, które podchodzą do takich tematów ostrożnie. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Dzieci to chyba osoby najbardziej fotografowane. W dobie smartfonów mamy tysiące zdjęć swoich pociech. Warto jednak skusić się na profesjonalną sesję. Po pierwsze oko fotografa jak i jakość zdjęć to jedno a drugie to wiemy z doświadczenia, że zdjęcia z telefonów często przepadają bez wieści. Zdjęcia z sesji są bardziej chronione i w przyszłości będą wspaniałą pamiątką gdy nasze dzieci już dorosną. Warto też zaznaczyć, że profesjonalna sesja to bardzo ciekawe i inspirujące doświadczenia dla dziecka. Tu oferujemy sesje studyjne jak i plenerowe. Unikamy pozowanych zdjęć stawiając na spontaniczność i uchwycenie osobowości dziecka. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 300 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Fotografia wnętrz. W tym przedziale nasza oferta skierowana jest do osób chcących zaprezentować w mediach swoją restaurację, hotel pensjonat lub mieszkanie w celu sprzedażowym. Wszystkie zdjęcia wnętrz wykonujemy z użyciem oświetlenia studyjnego lub w technice HDR. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o wycenę według własnych wymagań.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 350 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Fotografia studyjna to bardzo szeroki wachlarz. Dysponujemy dużym studiem fotograficznym do większych projektów np modowych oraz studiem kameralnym w mieszkaniu. W zależności od rodzaju zdjęć wybieramy odpowiednie. Wykonujemy wszelkie zdjęcia wymagające profesjonalnego oświetlenia. Od zdjęć produktów czy typowo okolicznościowych po duże projekty modowe. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 450 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Fotografia okolicznościowa to spory zakres, od ślubów, rocznic, urodzin po wszelkie imprezy rodzinne lub eventy pracownicze. Oferujemy tu profesjonalny reportaż z naciskiem na uwiecznienie emocji uczestników danej okoliczności. W razie potrzeby dysponujemy oświetleniem studyjnym. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Zdjęcia portretowe to zdjęcia, które najbardziej lubimy wykonywać. W tej dziedzinie bardzo ważne jest aby nawiązać z modelem wyjątkowe porozumienie. Należy dotrzeć do ukrytych pokładów i wydobyć z niego to co w nim najważniejsze, osobowość, duszę lub jak to się mówi to coś. Dobry portret musi skupiać wzrok i budzić emocje od tych pozytywnych do tych najbardziej skrajnych w drugą stronę. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 1200 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Fotografia artystyczna to nasz konik i największa miłość. W tej dziedzinie osiągnęliśmy już spore sukcesy. Za nami bardzo wiele wernisaży i wystaw na terenie Polski, Włoch i Dani. Wygraliśmy kilka ważnych konkursów fotograficznych jak i otrzymaliśmy sporo wyróżnień. Takim dla nas wyjątkowym było wyróżnienie przez National Geographic i publikacja wywiadu na łamach portalu. Skupiamy się przede wszystkim na portretach a naszym głównym celem jest pokazanie osobowości lub wnętrza modela. Wszystkie powstałe prace są drukowane na płótnie i naciągnięte na blejtram. Tak powstały fotobraz w rozmiarze 120x80 trafia w ręce klienta wraz z certyfikatem autentyczności. Na naszej stronie http://niebieskacytryna.pl można zobaczyć liczną galerię zdjęć z wernisaży i wystaw. Zapraszamy do współpracy zaznaczając, że może być to nietuzinkowy prezent np dla bliskiej osoby. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 400 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Bardzo ściśle współpracujemy z duńską firmą Bestseller gdzie wykonujemy zdjęcia modowe dla takich firm jak Vero Moda, Yas, Pieces, Linde Berg, Only i wiele innych. Sesje odbywają się w firmowym studio zatem styczność z modelkami i najnowszymi trendami modowymi mamy na co dzień. Wykonujemy zdjęcia typowo produktowe jak również artystyczne stylizacje. Zapraszamy zatem modelki lub przyszłe modelki do współpracy. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 450 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Sesje ciążowe to sesje przede wszystkim dla przyszłych mam choć tatusiowie stają na wysokości zadania aby nie wkurzać swoich partnerek. Tu oprócz samego brzuszka staramy się uchwycić wyjątkową energię jaka panuje w tym okresie między dwojga partnerami. Wykonujemy sesje studyjne jak i plenerowe. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 450 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Fotografia noworodkowa to szeroki wachlarz możliwości. W tym temacie oferujemy raczej sesje studyjne. Naszą główną dewizą jeśli chodzi o taki rodzaj zdjęć jest spontaniczność i bliskość rodziców ze swoim dzieckiem. Unikamy pozowanych zdjęć kładąc nacisk na uchwycenie energii dziecka lub bliskości z rodzicami. Podczas sesji kładziemy nacisk na ciasne kadry starając się złapać wyjątkowy moment. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej
Digitalizacja obrazów cena: 70 zł - niebieskacytryna - fotograf Radosław Kwast
Pakiet 1
Proponujemy Państwu digitalizację obrazów lub starych zdjęć. Możemy zachować oryginalny wygląd z zachowaniem zniszczeń lub dokonać profesjonalnego retuszu. Zdjęcia finalne są idealnie wypoziomowane i dostarczone w jakości i formacie gotowym do wydruku. Podana cena jest ceną orientacyjną. Proszę pytać o dokładną wycenę usługi według własnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane