logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotokunek fotograf ślubny

O mnie

Prywatnie jesteśmy małżeństwem, wesołymi ludźmi, otwartymi na nowe wyzwania i znajomości. Kochamy pracę z ludźmi. Poza miłością do siebie, połączyła nas miłość do fotografii. Partnerami jesteśmy nie tylko w życiu, ale również w fotografii. Świetnie sprawdza się to w pracy. Rozumiemy się bez słów i ufamy sobie bezgranicznie, co przekłada się na ujęcia jakich nie mają inni. Cenimy sobie bardzo wysoką jakość zdjęć przez którą rozumiemy ostrość, ciekawe, żywe barwy w tle i naturalne kolory skóry i ubrań. Nie ma u nas zdjęć nieostrych, sinych czy zaszumionych. Każdego dnia pracujemy nad udoskonaleniem siebie. W życiu oraz fotografii kierujemy się Więcej
Logo
Fotokunek    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3500 zł - Fotokunek
Pakiet 1
Oferujemy Wam współpracę na najwyższym poziomie obejmującą

· Dwoje fotografów;

· Przygotowania do ślubu Pani Młodej i Pana Młodego;

· Błogosławieństwo Pary Młodej;

· Fotografia Ceremonii Zaślubin w kościele lub USC;

· Fotografia przyjęcia weselnego do oczepin ( ok. 1 w nocy );

· Zdjęcia z pleneru ślubnego

Kilka ważnych informacji:

· zlecenia wykonujemy osobiście;

· do pracy przychodzimy odpowiednio ubrani;

· podczas wesela zachowujemy abstynencję;

· w dniu ślubu nikogo nie ustawiamy, staramy się być niewidoczni;

· wykonujemy tylko naturalne zdjęcia reportażowe  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 700 zł - Fotokunek
Pakiet 1
Reportaż z Chrztu Świętego.Zdjęcia w kościele podczas uroczystości chrztu oraz zdjęcia zbiorowe po mszy.  
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Fotokunek
Pakiet 1
Sesje noworodkowe wykonujemy przed ukończeniem 20 dnia życia dziecka, jednak najlepsze efekty osiąga się przed ukończeniem drugiego tygodnia życia maluszka. W tym okresie noworodek szybciej i łatwiej zapada w głęboki sen, dzięki czemu w ogóle nie przeszkadza mu układanie go do zdjęć. Głęboko śpiący noworodek to spokojna sesja i większa różnorodność otrzymanych ujęć. Starsze noworodki mają dłuższy czas czuwania i są bardziej wrażliwe na otoczenie, co ma wpływ na przebieg sesji.

Sesja noworodkowa trwa od 2 do 5 godzin, w zależności od tego jak „współpracuje” mały model. W tym czasie karmimy, usypiamy i fotografujemy.

Ze względu na krótki czas od narodzin do wykonania sesji noworodkowej, gorąco zachęcamy do rezerwacji wstępnego terminu sesji jeszcze w czasie ciąży. Rezerwujemy wtedy dla Was odpowiedni przedział czasowy, tak, by nie umknęły pierwsze dwa tygodnie życia maluszka. Dokładny termin sesji noworodkowej ustalany jest tuż po narodzinach dziecka. Rozumiemy, że w pierwszych dniach po narodzinach, cała uwaga skupia się na nowym członku rodziny i łatwo przegapić najlepszy moment na zdjęcia, jednak sesja noworodkowa to piękna pamiątka na całe życie.

Sesje wykonujemy w domowym studio w Bydgoszczy. Studio jest specjalnie przygotowane na potrzeby przyjmowania najmłodszych modeli. Jeśli dojazd na sesję jest problemem to dojeżdzamy na sesje do: Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Świecie oraz wszystkich miejscowości na terenie województwa kujawsko pomorskiego. W naszym studio panują warunki podobne do tych z brzuszka. Studio jest małe, jasne i odpowiednio nagrzane. Mamy pod ręką wszystkie potrzebne dodatki i gadżety do sesji takie jak : skrzyneczki, tła, kocyki, miseczki, wiaderka, owijki, opaski, ubranka i wiele innych. Wszystkie dodatki są starannie dobierane do każdej sesji. Staramy się, by panowała tu iście rodzinna, ciepła, pełna miłości atmosfera, aby rodzice z noworodkiem czuli się tu jak w domu. Sesja odbywa się w ciszy i spokoju, bez pośpiechu. To bardzo ważne podczas sesji noworodkowej. Bo udana sesja, to efekt współpracy. Rodzice są współodpowiedzialni za efekt końcowy sesji noworodkowej. Oboje powinni chcieć tej sesji, czasem nawet pomagać, asekurować. Ich obecność i zaangażowanie jest czymś bardzo ważnym.

Jesteśmy przeszkoleni w zakresie bezpiecznego pozycjonowania noworodka w trakcie sesji. Odbyliśmy warsztaty fotograficzne u Barbary Pietrzak.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł - Fotokunek
Pakiet 1
Ciąża to wyjątkowy czas. Magiczne dziewięć miesięcy w których przyszła mama może spodziewać się wszystkiego…Podąrzając za cytatem z "Planety kobiet " : "Wiedz jedno! - zadbana, modnie ubrana przyszła mama wzbudza zachwyt i podziw, nie tylko u mężczyzn, ale przede wszystkim wśród innych kobiet. Ciąża sprzyja urodzie. Dla dobra dziecka kobieta rezygnuje z używek, przestrzega diety, wspomaga się preparatami witaminowymi, więcej śpi, częściej chodzi na spacery, zwalnia tempo życia. To sprawia, że cera kobiety w ciąży nabiera blasku i świeżości. Czuje się piękniej i atrakcyjniej… "

Naszym zdaniem to idealny moment na sesję fotograficzną. Ciążową. Kobiecą. Rodzinną. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w sesji z brzuszkiem. To miło spędzony czas, ale przede wszystkim pamiątka na całe życie. Sesja ciążowa może być również prezentem lub niespodzianką dla bliskiej osoby.

Sesje ciążowe wykonujemy w domowym studio, specjalnie przygotowanym na potrzeby sesji ciążowych i noworodkowych. Studio jest małe, jasne i odpowiednio nagrzane do potrzeb sesji noworodkowej lub ciążowej. Mamy pod ręką wszystkie potrzebne dodatki i gadżety do sesji takie jak : skrzyneczki, tła, kocyki, miseczki, wiaderka, owijki, opaski, ubranka i wiele innych. Wszystkie dodatki są starannie dobierane do każdej sesji. Staramy się, by panowała tu iście rodzinna, ciepła, pełna miłości atmosfera, aby rodzice przyszłego noworodka czuli się tu jak w domu.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 500 zł - Fotokunek
Pakiet 1
Sesja noworodkowa - studio

Pakiet I

* 5 ujęć na pendrive
* odbitki w formacie 15x21
* 2 stylizacje + ujęcia rodzine
* eleganckie opakowanie na zdjęcia i pendrive
* czas trwania do 3h

Cena 400 zł

Pakiet II

* 10 ujęć na pendrive
* odbitki w formacie 15x21
* 3 stylizacje + ujęcia rodzinne
* eleganckie opakowanie na zdjęcia i pendrive
* czas trwania do 4h

Cena 500 zł

Pakiet III

* 10 ujęć na pendrive
* odbitki w formacie 15x21
* 3 stylizacje + ujęcia rodzinne
* eleganckie opakowanie na zdjęcia i pendrive
* fotoksiązka w formacie 20x20, 5 rozkładówek
* czas trwania do 4h

Cena 700 zł

Posiadam ubranka oraz akcesoria potrzebne do wykonania sesji noworodkowej. Nie trzeba zabierać nic swojego.
Jeśli jesteś zainteresowana współpracą, zachęcam do rezerwacji terminu. Sesja noworodkowa powinna odbyć się do 14 doby po narodzinach.
 
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 400 zł - Fotokunek
Pakiet 1
Bardzo serdecznie zapraszamy na sesje rodzinne. To nasze ulubione sesje. Sesje rodzinne realizujemy w naszym profesjonalnym studio, lub jeśli sobie tego życzycie w plenerze.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane