Logo
O mnie

Fotografią zajmuję się od 2007 roku, gdy pierwszy raz w moje ręce wpadła lustrzanka, był to amatorski sprzęt, ale pozwalał realizować pasję. Małymi kroczkami zaczęłam wkraczać w tajniki fotografii, z biegiem lat moje umiejętności się zwiększały, więc i potrzeby sprzętowe również. Powolutku zaczęłam się doposażać i wymieniać sprzęt, w obecnej chwili posiadam już w pełni profesjonalny "arsenał". Pasja przerodziła się w zawód, z czego bardzo się cieszę, bo nie każdy do pracy idzie z przyjemnością. W przeciągu tych kilku lat zahaczyłam o bardzo wiele dziedzin fotografii. Pozwoliło mi to zdobyć doświadczenie na wielu płaszczyznach i Więcej

ZalewskaFOTO KONTAKT

Sesja ciążowa cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Sesje ciążowe najlepiej wykonuje się w 8 miesiącu ciąży, warto mieć pamiątek z tak ważnego etapu w życiu. Sesje odbywają się w studiu lub plenerze. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Zapraszam do odwiedzenia strony z dokładnym cennikiem http://zalewskafoto.blogspot.com/p/ofertacennik.html 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 80 zł
Pakiet 1 cena: 80 zł
Posiadam certyfikat upoważniający do robienia zdjęć w kościele. Reportaż z komunii, w tym każde dziecko indywidualnie po ceremonii oraz zdjęcie grupowe, to koszt 80 zł (jeżeli grupa liczy przynajmniej 15 osób).
Zdjęcia indywidualne, po ceremonii w studiu, lub plenerze rozpoczynają się od 125 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Chrzciny to wyjątkowe wydarzenie w życiu małego dziecka. Warto mieć z tego dnia pamiątkę w postaci profesjonalnie zrobionych zdjęć.
W pakiecie otrzymają Państwo zestaw od 40-120 zdjęć nagranych na płytę, oraz 20 wybranych fotografii wywołanych w formacie 15x21.
Istnieje możliwość (za dopłatą 100 zł) rozszerzenia pakietu o przygotowania do chrztu (ubieranie, szykowanie), zdjęcia takie odbywają się u klienta w domu.
Posiadam odpowiedni certyfikat umożliwiający robienie zdjęć w kościele.
 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 15 zł
Pakiet 1 cena: 15 zł
W dzisiejszych czasach sprzedaż poprzez Internet jest bardzo popularna. Duże znaczenie ma tutaj odpowiednie przedstawienie produktu. Dodatkowo można takich zdjęć użyć do projektu ulotek, banerów itp.  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Do tego typu zdjęć podchodzę bardzo indywidualnie. Są to bardzo intymne zdjęcia, więc stawiam tutaj bardzo duży nacisk na dyskrecję.
Pełen cennik: http://zalewskafoto.blogspot.com/p/ofertacennik.html
Więcej zdjęć do obejrzenia: http://4kasia4.flog.pl/pf/ 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Fotografia sportowa jest bardzo wymagającą dziedziną, potrzebny jest refleks, oraz dobry sprzęt. Dysponuję jednym i drugim :).
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Sesje dziecięce to moja ulubiona dziedzina. Daje mi dużo satysfakcji i przyjemności. Niestety można tutaj dodać tylko kilka zdjęć, po więcej zapraszam na stronę www.zalewskafoto.pl, tam również znajdą Państwo pełen cennik.
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Posiadam własne studio na ul.Łużyckiej 87/106a w Gryfinie. Do zapoznania się z materiałem z takich sesji zapraszam tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.561325953912190.1073741837.381180198593434&type=3 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane