logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

JAGODA GRAMALA FOTOGRAFIA fotograf dziecięcy

O mnie

Witajcie! Moment, kiedy zostaje się rodzicem, często przewartościowuje nasze dotychczasowe życie i to właśnie narodziny moich synków, Piotrusia i Krzysia, uświadomiły mi, że rodzina i fotografia to dwie rzeczy, które kocham najbardziej, bez których nie potrafię już żyć i oddychać. Zatrzymywanie w kadrach chwil macierzyństwa i dzieciństwa, miłości oraz bliskości w rodzinie, to spełnienie moich marzeń. Specjalizuję się w sesjach naturalnych "lifestyle". Ich autentyczność pozwala mi tworzyć obrazy chwil w życiu najistotniejszych. Uwieczniam Waszą bliskość. Wasze emocje. Wyjątkowy czas oczekiwania. Piękno domowych narodzin. Pierwsze dni życia. Więcej


Logo
JAGODA GRAMALA FOTOGRAFIA   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 450 - 550 zł - JAGODA GRAMALA FOTOGRAFIA
Pakiet 1
SESJA NOWORODKOWA
Fotografia od narodzin

Sesja noworodkowa to bezcenna pamiątka z dzieciństwa, ukazująca piękno pierwszych chwil życia małego człowieka.
Najlepszy moment na wykonanie zdjęć to pierwsze dwa tygodnie życia, kiedy Wasz maluszek jest spokojny, przesypia większość czasu sesji oraz jeszcze pamięta pozycje embrionalne z pobytu w brzuszku mamy. Domowe sesje noworodkowe „lifestyle” wykonuję do ukończenia pierwszego miesiąca życia dziecka.
W swoich stylizacjach stawiam na naturalność i bezpieczeństwo. Ważne jest dla mnie ukazanie tego niezwykłego okresu życia dziecka oraz rodzących się między Wami więzi.

Oferta sesji noworodkowych zaczyna się od 550 zł. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą, macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napiszcie do mnie!

 
Pakiet 2
SESJA DZIECIĘCA
Fotografia radości i beztroski

Sesja dziecięca uwiecznia zabawę, śmiech, ciekawość, czasami złość i łzy, pierwsze próby bycia samodzielnym. Nieustanne zmiany, autentyczne chwile, prawdziwe emocje.
Sesje dziecięce najlepiej zaplanować powyżej 5-6 miesiąca życia, kiedy dzieci są otwarte na innych i często się uśmiechają. Także możliwość samodzielnego posadzenia maluszka oraz jego chęć poznawania nowych rzeczy pozwala uchwycić najwspanialsze i jakże szybko przemijające momenty dzieciństwa.
Sesja może się odbyć u Was w domu, w plenerze lub u mnie w studio. Styl, charakter oraz stylizację sesji ustalamy podczas indywidualnej konsultacji.

Oferta sesji dziecięcych zaczyna się od 450 zł. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą, macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napiszcie do mnie!
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 600 zł - JAGODA GRAMALA FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Oferta reportaży zaczyna się od 600 zł. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą, macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napiszcie do mnie - [email protected]  
Fotografia chrztu cena: 600 zł - JAGODA GRAMALA FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Oferta reportaży z Chrztu Św. zaczyna się od 600 zł. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą, macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napiszcie do mnie - [email protected]  
Sesja ciążowa cena: 450 zł - JAGODA GRAMALA FOTOGRAFIA
Pakiet 1
SESJA CIĄŻOWA
Fotografia wyjątkowych 9 miesięcy

Sesja ciążowa uwiecznia cudowne chwile oczekiwania na maleństwo.
Najlepszym czasem na jej wykonanie to 28-35 tydzień ciąży. Brzuszek jest już ładnie zaokrąglony a Ty promieniejesz szczęściem.
Sesja może się odbyć u Was w domu, w plenerze lub u mnie w studio. Styl, charakter oraz stylizację sesji ustalamy podczas indywidualnej konsultacji.

Oferta sesji ciążowych zaczyna się od 450 zł. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą, macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napiszcie do mnie! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane