logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ
Logo
Foto Eston   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 1200 zł - Foto Eston
Pakiet 1
Foto Eston to freelancer pracujący w jednej z najwyższych jakości pożądanej przez światowe agencje oraz banki fotograficzne jak i przez drukarnie i ich grafików by stworzyć jak najlepsze materiały reklamowe! moje prace można było oglądać już w: prasie, katalogach, ulotkach, banerach wielkoformatowych, billboardach.

Ceny ustalane indywidualnie, w zależności od projektu.
 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 1200 zł - Foto Eston
Pakiet 1
Fotografia dla hoteli, ośrodków spa, luksusowych nieruchomości, dla firm, które pragną ukazać swoje wnętrza w sposób ciepły i rzadko spotykany.
Cena uwarunkowana jest różnymi czynnikami - od powierzchni, ilości pomieszczeń, lokalizacji ośrodka, jego dostępności itd. Dlatego zapraszam do kontaktu w celu prawidłowej wyceny realizacji

 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 1200 zł - Foto Eston
Pakiet 1
Realizuje sesje studyjne reklamowe oraz pamiątkowe. Jednym z moich atutów jest mobilne studio, które może powstać tam, gdzie istnieje potrzeba jego zaistnienia. Od fotografii mody, po fotografie produktów wielkogabarytowych jak np samochody!  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł - Foto Eston
Pakiet 1
Portret biznesowy , pamiątkowy, na portale społecznościowe, portrety korporacyjne, zdjęcia do wywiadów prasowych i nie tylko!Zapraszam serdecznie
Cena uzależniona od projektu 
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 1200 zł - Foto Eston
Pakiet 1
Fotografia mody jest jedną z najbardziej wymagających kategorii od strony technicznej, gdzie należy zapewnić najwierniejsze kolory nie tylko w pełnym świetle, ale także w najgłębszych cieniach, z zachowaniem drobnych detali, które budują wyobrażenie produktu często w wirtualnym świecie, czy w przestrzeni miejskich reklam. Pracuje na sprzęcie przeznaczonym dla najbardziej wymagających zapewniając jak najlepsze efekty odwzorowania w tej dziedzinie.

Zapraszam sklepy odzieżowe, projektantów mody, hurtowników i innych sprzedawców świata mody, którzy wiedzą jak ważnym elementem sprzedaży są profesjonalne zdjęcia ich produktów.

Cena warunkowana jest od ilości produktów oraz innych czynników wpływających na cene sesji zdjęciowej. W celu otrzymania cen zapraszam do kontaktu 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 2300 zł - Foto Eston
Pakiet 1
Realizacja sesji komercyjnych w bardzo szerokim wachlarzu usług.
Zapraszam do kontaktu !

Ceny uzgadniane są indywidualnie, gdyż zalezą od wielu czynników podjętego projektu. Zapraszam do kontaktu! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane