logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Cześć Czołem Pracownia Twórcza fotograf ślubny

O mnie

Cześć Czołem Pracownia Twórcza to film ślubny i fotografia ślubna w kinowym stylu! To coś więcej niż rejestracja całego dnia, to chęć opowiedzenia Waszej historii, uchwycenia chwili, to uśmiech, radość, wzruszenie, chwila zapomnienia, przyspieszone bicie serca i czułe słowa. Opowiadamy historie i tworzymy filmy, które z przyjemnością obejrzycie po latach :) Cześć Czołem Pracownia Twórcza to my - Agnieszka i Maciej, młode małżeństwo, które działa z pasją i kocha to co lubi. Jeszcze rok temu sami przeżywaliśmy to, co za chwilę i Wy będziecie celebrować :) Z chęcią potowarzyszymy Wam w tym magicznym dniu, uwieczniając każdą cenną chwilę :) Tworzymy Więcej


Logo
Cześć Czołem Pracownia Twórcza   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4000 zł - Cześć Czołem Pracownia Twórcza
Pakiet 1
Towarzyszymy parze młodej przez cały dzień. Ważne jest dla nas to, aby uwiecznić każdy moment i stracić ani chwili z tego pięknego dnia. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Cześć Czołem Pracownia Twórcza
Pakiet 1
Tworzymy sesje dziecięce i rodzinne. Czas trwania takiej sesji jest indywidualnie dopasowany do potrzeb rodziny i malucha :)  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 1000 zł - Cześć Czołem Pracownia Twórcza
Pakiet 1
Fotografujemy na event'ach, koncertach i różnego typu wydarzeniach kulturalnych :) 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane