logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Grzegorz Hussak fotograf reklamowy

O mnie

ZZA SOCZEWEK... Fotografią zajmuję od momentu, gdy dorwałem w swoje ręce aparat ZENIT rodziców. ​ Ukończyłem opolski Instytut Sztuki dyplomem z fotografii (2012 rok), wcześniej - Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych w Opolu. Dziedzina w jakiej się poruszam, to fotografia mody, dokumentalna, kreatywna, artystyczna i reportażowa. Jestem otwarty na współpracę i projekty artystyczno - kuratorskie. Atelier Fotografii Artystycznej prowadzę od niedawna, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i zapraszam do współpracy


Logo
Grzegorz Hussak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 10 zł - Grzegorz Hussak
Pakiet 1
Fotografia produktowa

Cykl zdjęć ukazujących produkt z jednej bądź kilku stron (możliwa prezentacja animacji 360 stopni) do oferty firmowej, katalogu, materiałów promocyjnych.
Przedmiot zostaje przygotowany przez fotografa do sesji zdjęciowej: oczyszczony z pyłu w razie konieczności, sfotografowany na białym lub czarnym tle (z odbiciem lub bez). Wyretuszowany, wywołany cyfrowo (podstawowa obróbka komputerowa) i dostarczony w wersji elektronicznej do dalszej eksploatacji.
 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 60 zł - Grzegorz Hussak
Pakiet 1
Fotografia dokumentalna, architektury i wnętrz

Kompleksowe dokumentowanie przebiegu prac budowlanych, renowatorskich danego obiektu, tworzenie animacji metodą poklatkową, fotografie gotowych obiektów z zewnątrz i wewnątrz z użyciem światła dziennego, sztucznego i studyjnego.
 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 200 zł - Grzegorz Hussak
Pakiet 1
Fotografia reportażowa i okolicznościowa

Cykl zdjęć danego wydarzenia kulturowego. Reportaż może obejmować sesję ze ślubu, chrzcin, komunii i indywidualnych imprez okolicznościowych.
 
Fotografia artystyczna cena: 100 zł - Grzegorz Hussak
Pakiet 1
W zależności od zlecenia i jego celu, może to być własna, aranżowana scena, z dużą dawką kreatywności... 
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 200 zł - Grzegorz Hussak
Pakiet 1
Fotografia reklamowa, artystyczna, mody

Indywidualny sposób ujmowania scenerii do zastosowań reklamowych, promocyjnych oraz własnych. Zaczynając od doboru scenerii, jej urządzenia, przez wybór modelek i modeli, stylizacji osób, ustawieniu świateł i efektów specjalnych, kończąc na sesji zdjęciowej i obróbce.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane