• Usługi:
 • Miejsce: Ostrowiec Świętokrzyski i okolice
 • Cena:500 zł
 • Opinie klientów:
  Jacek Sałagan www.dobry-kadr.pl - fotograf ślubny
  Jacek Sałagan www.dobry-kadr.pl - fotograf ślubny.
  Uzyskał ocenę: 5,00 / 5
  Dla łącznej liczby głosów: 1
  OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
 • Telefon: [pokaż]
  887 305 000
  Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na FotoSzukacz.pl
 • Facebook: [pokaż]
  https://www.facebook.com/dobrykadrstudio
  Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na FotoSzukacz.pl
 • KONTAKT
O mnie

zapraszamy na naszą stronę www.dobry-kadr.pl oraz funpage na facebooku: https://www.facebook.com/dobrykadrstudio

Jacek Sałagan www.dobry-kadr.pl KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł


Jesteśmy firmą rodzinną działającą zawodowo od wielu lat na rynku foto i wideorejestracji. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz duże doświadczenie w obu dziedzinach.
Wykonujemy zdjęcia oraz filmy z każdego rodzaju uroczystości (chrzty, komunie, śluby, wesela, studniówki, materiały reklamowe, techniczne, videowizytówki itp.).
Jesteśmy elastyczni, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mamy nowoczesne i nieszablonowe spojrzenie na realizację Waszej uroczystości, która poza wspomnieniami będzie niewątpliwie najpiękniejszą pamiątką.
Dysponujemy również najnowszym sprzętem foto-video uaktualnianym na bieżąco z uwagi na zmieniające się standardy oraz wymagania jakie stawiają nam nowi klienci. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie analogowym (fotografia tradycyjna, na negatywach), jak i cyfrowym.

Oferujmy także mobilny salon kosmetyczny:
Mobilny salon kosmetyczny powstał z myślą o klientach zapracowanych, którym w pędzie dnia codziennego brakuje czasu na wizytę w stacjonarnym salonie kosmetycznym oraz młodych mam, które nie mogą pozostawić dziecka bez opieki.To również idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, dla których wyjście z domu jest kłopotliwe i uciążliwe lub na ostatnią chwilę zostawiły imprezowe przygotowania.
Zabiegi wykonywane są w zaciszu Twojego domu – jest to gwarancja Twojego komfortu. Zyskujesz dodatkowy czas na relaks i świadomość, że nie będziesz musiała wracać do domu w deszczu czy śniegu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do naszej galerii.
 

Opinie klientów

Ania

04 stycznia 2014

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Bardzo polecam. Pan Jacek z dobrego-kadru to fachowiec w swojej dziedzinie, lata praktyki zawodowej są widoczne na zdjęciach jak i filmie. Ogólnie cała ekipa ma profesjonalne podejście. Miłą atmosfera, szybka obsługa, nie jak u innych, gdzie czeka się i po parę miesięcy na zdjęcia... tutaj poszło wszystko sprawnie. Plener wyszedł cudownie, odpowiednio zostaliśmy ustawieni, pokazano nam jak trzymać ręce - takie szczegóły, a odgrywają ogromną rolę. Jeszcze raz polecam.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane