logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kasia i Mateusz Piotrowscy fotograf ślubny

O mnie

Jesteśmy firmą zajmującą się fotografią, zwłaszcza fotografią ślubną i okolicznościową. Nasze doświadczenie i zmysł artystyczny pozwalają nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. W swojej pracy posługujemy się wysokiej klasy sprzętem firmy Nikon - posiadamy trzy pełnoklatkowe aparaty, wiele jasnych obiektywów jak również mniejszą lustrzankę do rejestrowania krótkich filmików z Waszym udziałem - te filmiki razem ze zdjęciami tworzą prezentację multimedialną z podkładem muzycznym, która w rewelacyjny sposób "opowiada" przebieg tego ważnego dnia.


Logo
Kasia i Mateusz Piotrowscy   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2100 zł - Kasia i Mateusz Piotrowscy
Pakiet 1
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od przygotowań do oczepin włącznie. Zdjęcia wykonujemy we dwoje - zarówno w dniu ślubu, jak i w dzień pleneru. Dzięki temu nasze ujęcia są zróżnicowane, zrobione z dwóch różnych perspektyw.

W cenę jest wliczona sesja plenerowa w dniu ślubu lub w innym dniu (czasu jest więcej i nie martwią się Państwo o ewentualne zabrudzenie strojów :))
Otrzymują Państwo od nas:
- fotoalbum o wymiarach 30x30 cm i 40 stronach na papierze fotograficznym - Fotoalbum to produkt ekskluzywny, stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach,
- płytę DVD z prezentacją wybranych zdjęć (300 ujęć) z podkładem muzycznym,
- płytę DVD ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości, starannie obrobionych i wybranych (300 ujęć). Zdjęcia z tej płyty można oczywiście wywołać we własnym zakresie w zależności od swoich potrzeb,
- wszystkie płyty posiadają indywidualne nadruki z Waszym zdjęciem oraz okładki,
- prywatną galerię internetową zabezpieczoną hasłem na okres jednego roku.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych fotoksiążek lub albumów (np. dla Rodziców). 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane