Logo
O mnie

shotsoflove.pl

SHOTSOFLOVE.PL KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3500 zł
Pakiet 1 cena: 3500 zł
Zapytaj o pakiety, skomponuj własny.

shotsoflove.pl

telefon 505 877 478 
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 1900 zł
Pakiet 1 cena: 1900 zł
FOTOGRAFIASTUDNIOWKOWA.PL


 
Pokaż więcej

Opinie klientów

Kasia i Piotrek

23 października 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Dzień ślubu to jeden z ważniejszych dni w życiu. Dzięki Dorocie i Michałowi będziemy mogli do niego wracać wspomnieniami już NA ZAWSZE. Począwszy od przemiłej atmosfery w trakcie przygotowań, ślubu oraz wesela poprzez pełną profesjonalizmu oraz pozytywnych emocji współpracę, kończąc na niesamowitym efekcie końcowym, czyli zdjęciach pełnych magii, szczęścia a zarazem tak naturalnych. Sesja ślubna, kojarząca się z niemałym stresem, dzięki tej dwójce wyśmienitych fotografów obróciła się w świetną zabawę. Zdjęcia, album oraz cały reportaż są przygotowane bardzo profesjonalnie, na najwyższym poziomie jakości. Emocje, oraz tak ulotne chwile zostały doskonale uchwycone. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy współpracować z dwójką, tak pełnych pasji fotografów. Wybór na-zawsze.pl był strzałem w dziesiątkę! Gorąco polecamy każdej Młodej Parze, która chce, aby tak ważne dla nich chwile zostały uwiecznione NA ZAWSZE w tak niezapomniany sposób.

Aleksandra i Jakub

20 października 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Polecanie "Na-Zawsze" jest tu chyba zbędne, bo kążdy kto ogląda wykonane przez tą parę zdjęcia widzi jakie to są dzieła. Jesteśmy zachwyceni, smakiem, dbaniem o szczegół i klasą jaką pokazali nasi Państwo Fotografowie i których rezultatem jest najpiekniejszy album i reportaż jaki widzieliśmy. Ani przez chwile nie odczuliśmy tremy przed obiektywem, ponieważ nawet nie wiedzieliśmy kiedy jesteśmy fotografowani, dzięki czemu wszystko jest tak naturalne. Po prostu zdjęcia są piekne i to nie tylko nasze zdanie, co widać chociażby na twarzach znajomych kiedy oglądają album i mają w oczach łzy wzruszenia. Sami Państwo, przesympatyczni, można się poczuć jak wśród przyjaciół. Nie można chciec nic wiecej i każdemu kto się jeszcze zastanawia, mówimy nie zastanawiajcie się, a ta decyzja będzie jedną z najlepszych w waszym życiu.

Sandra & Daniel

14 grudnia 2015

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wybór fotografa, który uwieczni jedyny w swoim rodzaju dzień, jest zdecydowanie jedną z ważniejszych decyzji jakie należy podjąć. My kochamy zdjęcia, dlatego też zaufaliśmy fotografom z na-zawsze.pl. Z radością stwierdzamy, że to był strzał w dziesiątkę! Za każdym razem kiedy oglądamy zdjęcia z naszego ślubu powracają wspomnienia, uśmiech na twarzy i niesamowita radość! Patrząc na nie, czujemy jakbyśmy przeżywali ten dzień na nowo... Zdjęcia zrobione przez tę parę profesjonalistów mają w sobie tyle magii i radości że naprawdę trudno jest oderwać wzrok. Jesteśmy szczęśliwi że mieliśmy okazję pracować z tak wspaniałymi i sympatycznymi ludźmi! Dzięki nim wszystko było takie proste i przyjemne :) Gorąco polecamy na-zawsze.pl!

Agata&Kamil

19 października 2015

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Ślub&Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w Naszym życiu i dzięki pracy tak wspaniałych Fotografów wszystko miało przysłowiową kropkę nad i. Zdjęcia dopracowane, przemyślane a współpraca to czysta przyjemność! Dobra zabawa i pozytywne emocje towarzyszyły nam od samej sesji narzeczeńskiej, poprzez cały reportaż ślubny aż do sesji. Kontakt wyśmienity, nasze "sto pytań do" uzyskały odpowiedzi w 100%. Łezka kręci się w oku jak ogląda się zdjęcia, które wychodzą spod Ich rąk - emocje, które zostają uchwycone są tak silne i prawdziwe. Chcemy aby każde profesjonalne sesje zdjęciowe, które w Naszym życiu będziemy chcieli zrealizować, były zrobione właśnie przez Zespół na-zawsze.pl :) Polecamy i zapraszamy serdecznie na stronę www.na-zawsze.pl !!

Ola i Krzysztof

28 czerwca 2015

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Profesionaliści! Polecamy!

Roksana&Tomasz

18 grudnia 2014

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Polecamy wszystkim i każdemu z osobna! tych fotografów! Pracę, zamiłowanie i miłość jaką wkładają w zdjęcia przewyższają najśmielsze oczekiwania. To para niesamowicie utalentowanych ludzi, którzy naprawdę "opowiedzą Waszą historię". Nasze zdjęcia zarówno z sesji narzeczeńskiej jak i ślubnej są wyjątkowe, prawdziwe i na światowym poziomie. To ludzie, którzy nie pracują sztampowo, są otwarci na wszystkie pomysły i są naprawdę oddani życzeniom "klienta". Współpraca z nimi to czysta przyjemność, fotografują tak że nawet tego "nie poczujesz". Od teraz nie chcemy już nawet słyszeć o zdjęciach z cyfrówki, chcemy już tylko, aby to oni "opowiadali naszą historię". Cieszymy się niezmiernie, że spotkaliśmy ich na naszej drodze, polecamy ich kunszt, zresztą zdjęcia mówią same za siebie ;)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane