Logo
O mnie

shotsoflove.pl

SHOTSOFLOVE.PL KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3500 zł
Pakiet 1 cena: 3500 zł
Zapytaj o pakiety, skomponuj własny.

shotsoflove.pl

telefon 505 877 478 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 1900 zł
Pakiet 1 cena: 1900 zł
FOTOGRAFIASTUDNIOWKOWA.PL


 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej

Opinie klientów

Kasia i Piotrek

23 października 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Dzień ślubu to jeden z ważniejszych dni w życiu. Dzięki Dorocie i Michałowi będziemy mogli do niego wracać wspomnieniami już NA ZAWSZE. Począwszy od przemiłej atmosfery w trakcie przygotowań, ślubu oraz wesela poprzez pełną profesjonalizmu oraz pozytywnych emocji współpracę, kończąc na niesamowitym efekcie końcowym, czyli zdjęciach pełnych magii, szczęścia a zarazem tak naturalnych. Sesja ślubna, kojarząca się z niemałym stresem, dzięki tej dwójce wyśmienitych fotografów obróciła się w świetną zabawę. Zdjęcia, album oraz cały reportaż są przygotowane bardzo profesjonalnie, na najwyższym poziomie jakości. Emocje, oraz tak ulotne chwile zostały doskonale uchwycone. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy współpracować z dwójką, tak pełnych pasji fotografów. Wybór na-zawsze.pl był strzałem w dziesiątkę! Gorąco polecamy każdej Młodej Parze, która chce, aby tak ważne dla nich chwile zostały uwiecznione NA ZAWSZE w tak niezapomniany sposób.

Aleksandra i Jakub

20 października 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Polecanie "Na-Zawsze" jest tu chyba zbędne, bo kążdy kto ogląda wykonane przez tą parę zdjęcia widzi jakie to są dzieła. Jesteśmy zachwyceni, smakiem, dbaniem o szczegół i klasą jaką pokazali nasi Państwo Fotografowie i których rezultatem jest najpiekniejszy album i reportaż jaki widzieliśmy. Ani przez chwile nie odczuliśmy tremy przed obiektywem, ponieważ nawet nie wiedzieliśmy kiedy jesteśmy fotografowani, dzięki czemu wszystko jest tak naturalne. Po prostu zdjęcia są piekne i to nie tylko nasze zdanie, co widać chociażby na twarzach znajomych kiedy oglądają album i mają w oczach łzy wzruszenia. Sami Państwo, przesympatyczni, można się poczuć jak wśród przyjaciół. Nie można chciec nic wiecej i każdemu kto się jeszcze zastanawia, mówimy nie zastanawiajcie się, a ta decyzja będzie jedną z najlepszych w waszym życiu.

Sandra & Daniel

14 grudnia 2015

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wybór fotografa, który uwieczni jedyny w swoim rodzaju dzień, jest zdecydowanie jedną z ważniejszych decyzji jakie należy podjąć. My kochamy zdjęcia, dlatego też zaufaliśmy fotografom z na-zawsze.pl. Z radością stwierdzamy, że to był strzał w dziesiątkę! Za każdym razem kiedy oglądamy zdjęcia z naszego ślubu powracają wspomnienia, uśmiech na twarzy i niesamowita radość! Patrząc na nie, czujemy jakbyśmy przeżywali ten dzień na nowo... Zdjęcia zrobione przez tę parę profesjonalistów mają w sobie tyle magii i radości że naprawdę trudno jest oderwać wzrok. Jesteśmy szczęśliwi że mieliśmy okazję pracować z tak wspaniałymi i sympatycznymi ludźmi! Dzięki nim wszystko było takie proste i przyjemne :) Gorąco polecamy na-zawsze.pl!

Agata&Kamil

19 października 2015

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Ślub&Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w Naszym życiu i dzięki pracy tak wspaniałych Fotografów wszystko miało przysłowiową kropkę nad i. Zdjęcia dopracowane, przemyślane a współpraca to czysta przyjemność! Dobra zabawa i pozytywne emocje towarzyszyły nam od samej sesji narzeczeńskiej, poprzez cały reportaż ślubny aż do sesji. Kontakt wyśmienity, nasze "sto pytań do" uzyskały odpowiedzi w 100%. Łezka kręci się w oku jak ogląda się zdjęcia, które wychodzą spod Ich rąk - emocje, które zostają uchwycone są tak silne i prawdziwe. Chcemy aby każde profesjonalne sesje zdjęciowe, które w Naszym życiu będziemy chcieli zrealizować, były zrobione właśnie przez Zespół na-zawsze.pl :) Polecamy i zapraszamy serdecznie na stronę www.na-zawsze.pl !!

Ola i Krzysztof

28 czerwca 2015

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Profesionaliści! Polecamy!

Roksana&Tomasz

18 grudnia 2014

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Polecamy wszystkim i każdemu z osobna! tych fotografów! Pracę, zamiłowanie i miłość jaką wkładają w zdjęcia przewyższają najśmielsze oczekiwania. To para niesamowicie utalentowanych ludzi, którzy naprawdę "opowiedzą Waszą historię". Nasze zdjęcia zarówno z sesji narzeczeńskiej jak i ślubnej są wyjątkowe, prawdziwe i na światowym poziomie. To ludzie, którzy nie pracują sztampowo, są otwarci na wszystkie pomysły i są naprawdę oddani życzeniom "klienta". Współpraca z nimi to czysta przyjemność, fotografują tak że nawet tego "nie poczujesz". Od teraz nie chcemy już nawet słyszeć o zdjęciach z cyfrówki, chcemy już tylko, aby to oni "opowiadali naszą historię". Cieszymy się niezmiernie, że spotkaliśmy ich na naszej drodze, polecamy ich kunszt, zresztą zdjęcia mówią same za siebie ;)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane