Logo
O mnie

Działamy w zespole dwuosobowym. Staramy się być świetnymi obserwatorami i przewidywać co wydarzy się za chwilę, aby uchwycić mnóstwo ulotnych chwil, które innym często umykają niezarejestrowane. Dobra fotografia, to nie wyszukane pozy i mnóstwo świateł dookoła. Chodzi o siłę wyrazu zdjęć i ich klimat. Reszta, choć ważna, ma drugorzędne znaczenie. Naszym celem jako fotografów jest towarzyszenie Państwu w podróży przez życie i uwiecznianie Państwa historii za pomocą pięknych, wyjątkowych i artystycznych zdjęć, które przedstawiają próbę czasu. Zapraszamy na sesje narzeczeńskie, ślubne, ciążowe, rodzinne, a także indywidualne. Pracujemy na sprzęcie Więcej

PhotoKOT.pl KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 300 - 2400 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Oprócz fotografii proponujemy również filmowanie tego Jedynego Dnia,w tym ujęcia z DRONA. Oczekiwania Państwa Młodych oraz Ich rodzin są bardzo wysokie, gdyż przez wiele miesięcy planowali, przygotowywali najdrobniejsze szczegóły tego jedynego dnia w życiu. Pary nie chcą zwykłego 'zapisu' kolejnych wydarzeń, ale spodziewają się wyjątkowych i kreatywnych fotografii z niezapomnianej uroczystości - a drugiej szansy na wykonanie zdjęć nie będzie. Nasze doświadczenie i twórcze fotografowanie pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagające Pary Młode. 
Pakiet 2 cena: 2400 zł
Oferujemy usługi foto i video w cenie od 600 zł do 4 900 zł. Możemy towarzyszyć Państwu przez cały dzień- od przygotowań do oczepin, bądź tylko podczas samej ceremonii i wesela, wykonać sesję plenerową w tym samym lub innym dniu. Wszystko zależy od Państwa. Wyznajemy zasadę "Nasz klient, nasz Pan" :)
W rezultacie dostają Państwo zdjęcia na pendrivie w eleganckim opakowaniu z Państwa zdjęciem, duże odbitki w ręcznie wykonanym pudełeczku, fotoksiążkę lub ekskluzywny fotoalbum, fotoobraz, czy prywatną galerię internetową.
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu przez formularz na naszej stronie www!
PhotoKOT- Kreatywnie, Oryginalnie, Twórczo 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Pierwsza Komunia Święta jest wielkim przeżyciem nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Warto, aby fotografię tego dnia powierzyć profesjonalistom. Nie tylko udokumentujemy samo wydarzenie, ale też wykonamy sesję rodzinną po uroczystości. Zapraszamy :) 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Każda rodzina przechodzi przez różne okresy. Na początku dwoje ludzi wiąże się ze sobą i obiecuje sobie wspólne budowanie życia. Potem decydują się na sprowadzenie na świat nowej istoty. Następnie każdy etap życia tych najmniejszych ma szczególne znaczenie w drodze do dorosłości - kiedy to sami zaczną budować swoje życia i rodziny.
Fotografia rodzinna wymaga od fotografa niezwykłego kunsztu oraz wyczucia, tak aby uwiecznić relacje pomiędzy fotografowanymi osobami. Jest dla nas czymś wyjątkowym obserwować przez obiektyw piękne więzi pomiędzy rodzeństwem- to delikatne połączenie uczucia i rywalizacji; ten niesamowity czas, kiedy żony i mężowie przekształcają się w matki i ojców, czy wreszcie kiedy już jako rodzice obdarzają malucha miłością, dają mu opiekuńcze, delikatne wskazówki, a dziecko spogląda na nich kochającym i pełnym zaufania wzrokiem. 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Portret to najstarszy i wciąż najbardziej popularny rodzaj fotografii. Twarz ludzka od niepamiętnych czasów inspiruje fotografów, gdyż jest to przecież najbardziej naturalny obiekt w stronę którego można zwrócić obiektyw. A ilu ludzi, tyle możliwych twarzy i portretów fotografowanych w przeróżnych stylach i na wiele sposobów.
Tak naprawdę, dobre a wspaniałe zdjęcie portretowe to dwa zupełnie różne światy, które dzielą od siebie wyobraźnia, kunszt i warsztat fotografa.
Wiemy, jak ważne jest wprowadzenie Państwa w dobry nastrój i rozluźnienie przed sesją zdjęciową. Komfort modela/modelki jest dla nas istotny, ponieważ jest on widoczny również na zdjęciach, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów. 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane