logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

PhotoKOT.pl fotograf ślubny

O mnie

Działamy w zespole dwuosobowym. Staramy się być świetnymi obserwatorami i przewidywać co wydarzy się za chwilę, aby uchwycić mnóstwo ulotnych chwil, które innym często umykają niezarejestrowane. Dobra fotografia, to nie wyszukane pozy i mnóstwo świateł dookoła. Chodzi o siłę wyrazu zdjęć i ich klimat. Reszta, choć ważna, ma drugorzędne znaczenie. Naszym celem jako fotografów jest towarzyszenie Państwu w podróży przez życie i uwiecznianie Państwa historii za pomocą pięknych, wyjątkowych i artystycznych zdjęć, które przedstawiają próbę czasu. Zapraszamy na sesje narzeczeńskie, ślubne, ciążowe, rodzinne, a także indywidualne. Pracujemy na sprzęcie Więcej
Logo
PhotoKOT.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2300 - 2900 zł - PhotoKOT.pl
Pakiet 1
Oprócz fotografii proponujemy również filmowanie, w tym ujęcia z DRONA. Oczekiwania Państwa Młodych oraz Ich rodzin są bardzo wysokie, gdyż przez wiele miesięcy planowali, przygotowywali najdrobniejsze szczegóły tego jedynego dnia w życiu. Nasze doświadczenie i twórcze fotografowanie pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Par Młodych. Oferujemy kreatywną fotografię, bajkowe sesje plenerowe oraz romantyczne i nowoczesne filmy.

Poniższe pakiety są przykładowymi opcjami najczęściej wybieranymi przez Pary Młode. Zawsze ofertę dopasowujemy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz na naszej stronie www.

Zapraszamy także na spotkanie do naszego studia w centrum Wrocławia!  
Pakiet 2
Fotografia. Pakiet pełny od przygotowań do oczepin:

Wykonanie reportażu ślubnego (maksymalnie 12 godzin pracy):
- przygotowania Pary Młodej (dom, fryzjer, salon kosmetyczny)
- błogosławieństwo Rodziców
- ceremonia zaślubin w kościele lub USC
- uroczystość weselna (do końca oczepin)
- zdjęcia grupowe

Otrzymują Państwo:
- 320 zdjęć na spersonalizowanym pendrive w eleganckim opakowaniu. Wszystkie fotografie zostają poddane profesjonalnej obróbce autorskiej, są w pełnej rozdzielczości, co umożliwia wykonanie dowolnej ilości odbitek nawet w dużym formacie
- 50 zdjęć wywołanych w formacie 15x23 w ręcznie wykonanym pudełeczku
- gratis ekskluzywny fotoalbum w formacie 30 cm x 30 cm oprawiony w ekoskórę ze sztywnymi, rozkładanymi na płasko kartami
- prywatna galeria internetowa zabezpieczona hasłem udostępniona na okres 6 miesięcy
- drugi komplet zdjęć przygotowanych do umieszczenia w social media

*Podana cena obowiązuje przy rezerwacji fotografii oraz filmowania 
Pakiet 3
Filmowanie. Pakiet pełny od przygotowań do oczepin:

Wykonanie reportażu ślubnego (maksymalnie 12 godzin pracy):
- przygotowania Pary Młodej (dom, fryzjer, salon kosmetyczny)
- błogosławieństwo Rodziców
- ceremonia zaślubin w kościele lub USC
- uroczystość weselna (do końca oczepin)
- zdjęcia grupowe


Otrzymują Państwo:

- Film długości ok. 40-50 min lub dwa filmy: Główny 20-25 min oraz z zabawy weselnej 25-30 min.
- Klip ślubny będący skrótem Waszego dnia lub/i zawierający ujęcia plenerowe
- GRATIS trzeci film- Trailer dostępny nawet kilka dni po ślubie
- Spersonalizowany pendrive z całym materiałem
- UJĘCIA Z DRONA gratis (w momencie rezerwacji fotografii oraz filmowania)
- filmy wykonane profesjonalnym sprzętem firmy Sony i/lub Canon z wymienną optyką
- stabilizatory ruchów kamery, szyna kamerowa
- dźwięk nagrywany cyfrowym rejestratorem dźwięku Zoom


*Podana cena obowiązuje przy rezerwacji fotografii oraz filmowania 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - PhotoKOT.pl
Pakiet 1
Pierwsza Komunia Święta jest wielkim przeżyciem nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Warto, aby fotografię tego dnia powierzyć profesjonalistom. Nie tylko udokumentujemy samo wydarzenie, ale też wykonamy sesję rodzinną po uroczystości. Zapraszamy :) 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - PhotoKOT.pl
Pakiet 1
Każda rodzina przechodzi przez różne okresy. Na początku dwoje ludzi wiąże się ze sobą i obiecuje sobie wspólne budowanie życia. Potem decydują się na sprowadzenie na świat nowej istoty. Następnie każdy etap życia tych najmniejszych ma szczególne znaczenie w drodze do dorosłości - kiedy to sami zaczną budować swoje życia i rodziny.
Fotografia rodzinna wymaga od fotografa niezwykłego kunsztu oraz wyczucia, tak aby uwiecznić relacje pomiędzy fotografowanymi osobami. Jest dla nas czymś wyjątkowym obserwować przez obiektyw piękne więzi pomiędzy rodzeństwem- to delikatne połączenie uczucia i rywalizacji; ten niesamowity czas, kiedy żony i mężowie przekształcają się w matki i ojców, czy wreszcie kiedy już jako rodzice obdarzają malucha miłością, dają mu opiekuńcze, delikatne wskazówki, a dziecko spogląda na nich kochającym i pełnym zaufania wzrokiem. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł - PhotoKOT.pl
Pakiet 1
Portret to najstarszy i wciąż najbardziej popularny rodzaj fotografii. Twarz ludzka od niepamiętnych czasów inspiruje fotografów, gdyż jest to przecież najbardziej naturalny obiekt w stronę którego można zwrócić obiektyw. A ilu ludzi, tyle możliwych twarzy i portretów fotografowanych w przeróżnych stylach i na wiele sposobów.
Tak naprawdę, dobre a wspaniałe zdjęcie portretowe to dwa zupełnie różne światy, które dzielą od siebie wyobraźnia, kunszt i warsztat fotografa.
Wiemy, jak ważne jest wprowadzenie Państwa w dobry nastrój i rozluźnienie przed sesją zdjęciową. Komfort modela/modelki jest dla nas istotny, ponieważ jest on widoczny również na zdjęciach, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów. 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł - PhotoKOT.pl
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska to doskonały moment na oswojenie się z obiektywem przed dniem ślubu. Kiedy zarezerwowaliście nas jako fotografów ślubnych jest to też okazja, abyśmy mogli Was lepiej poznać i wykonać zdjęcia pełne emocji- Waszej miłości, delikatnych spojrzeń czy szczerego śmiechu.
Sesja trwa około 2-3 godzin. Miejsce może być wybrane przez Was, ale możemy także pomóc z wyborem. W rezultacie otrzymujecie około 25-30 fotografii w pełnej rozdzielczości poddanych autorskiej obróbce cyfrowej.
Jeśli chcecie zarezerwować sesję poza pakietem z fotografią ślubną- zapraszamy do kontaktu. 
Pokaż więcej

PhotoKOT.pl fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 1

Wkurzona | 15 grudnia 2019

sesja ślubna

Od pana Grzegorza mieliśmy pakiet zdjęć i filmowania. O ile jakość artystyczna i techniczna wykonanych materiałów nie pozostawia nic do zarzucenia, serdecznie odradzamy z mężem współpracę z tym Panem. W skrócie - pan Grzegorz wie najlepiej, nie przyjmuje sugestii i traktuje swoich klientów bardzo grubiańsko - włącznie z tym, że nakrzyczał na mnie przez telefon, dyktując mi, co mam robić. Dodatkowo, pan Grzegorz wciągnął nas w konflikt ze swoim podwykonawcą i próbował bezwstydnie wykorzystać nas do swoich rozrachunków. Sytuacja, o której nie powinniśmy nawet mieć pojęcia, stała się źródłem ogromnego stresu, głównie związanego z obawą, że ani zdjęcia, ani film z naszego ślubu i wesela nie zostaną nam ostatecznie wydane. Materiały ostatecznie otrzymaliśmy, ale z opóźnieniem -pan Grzegorz nawet nie zwrócił na to uwagi i nie przeprosił. Wciąż czekamy na poprawki dwóch pojedynczych ujęć w filmie, ale pan Grzegorz od kilku miesięcy ignoruje nasze maile. Być może jest Pan dobrym artystą, ale beznadziejnym usługodawcą - nerwy i stres, które nam Pan zafundował nie były absolutnie warte wydanych pieniędzy. UNIKAĆ!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane