logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

LovePhotography fotograf ślubny

O mnie

Chcecie żeby Wasze zdjęcia były wyjątkowe? Marzycie o fotografiach, które za zawsze zatrzymają wspomnienia? Dobrze trafiliście! W naszej ofercie znajdziecie reportaż pełen uśmiechów i wzruszeń oraz unikalną, autorską sesję plenerową Dodatkowym plusem jest to, że fotografujemy we dwójkę, dzięki czemu jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji oraz otrzymujecie zdjęcia z dwóch różnych punktów widzenia :) Gwarantujemy: - dwóch fotografów - konkurencyjną cenę - głowę pełną pomysłów - bezstresową współpracę - utrwalone wspomnienia - profesjonalne zdjęcia - dobrą zabawę ! Ważne: Posiadamy certyfikat uprawniający do fotografowania Więcej


Logo
LovePhotography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1700 zł - LovePhotography
Pakiet 1
Pełny pakiet zawiera przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w kościele / USC, zabawę weselną oraz sesję plenerową w innym dniu. W ramach pakietu otrzymują Państwo wszystkie zdjęcie obrobione graficznie na płycie CD oraz ekskluzywny album. Podana cena obejmuje powyższy pakiet. Oczywiście możemy dostosować ofertę do Państwa, co będzie wiązało się również ze zmianą ceny na niższą. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.
Serdecznie zapraszamy.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł - LovePhotography
Pakiet 1
Oferujemy Państwu również sesje fotograficzne z Wieczorów Panieńskich i innych ważnych dla Was uroczystości. Możemy być z Wami zarówno w domu, w plenerze jak i na imprezie w klubie. Oferta jest dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Powyższa cena podana jest w przybliżeniu i jest zależna od rodzaju i czasu sesji zdjęciowej.


Serdecznie zapraszamy.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane