logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf ślubny Nowy Dwór Mazowiecki fotografia ślubna fotograf ślubny

O mnie

Kilka słów które cechują nas niewątpliwie na tle konkurencji: - prawie 10-cio letnie doświadczenie w fotografii ślubnej; - elastyczność i zawsze indywidualne podejście do klienta; - udostępniamy Wam bardzo szeroki wachlarz ujęć każdej niemal pary, inni pokazują kilka-kilkanaście najlepszych zdjęć nie dających realnego obrazu całości wykonanego zlecenia; - indywidualny cel i kreatywność - nie powtarzamy tych samych schematów np. kilku sesji plenerowych w sezonie w tym samym miejscu; - pracujemy na najlepszym sprzęcie fotograficznym jaki wymyślił do tej pory człowiek; - obejrzyjcie nasze zdjęcia - one mówią o nas najwięcej ... dalsze słowa komentarza są Więcej
Logo
  • Nowy Dwór Mazowiecki i okolice
  • Ukryty604281414
  • UkrytyFabrykaWspomnien.com.pl
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/#!/pages/Fabryka-Wspomnie%C5%84/561639370558970?fref=ts
  • KONTAKT
Fotograf ślubny Nowy Dwór Mazowiecki fotografia ślubna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Fotograf ślubny Nowy Dwór Mazowiecki fotografia ślubna
Pakiet 1
Nasza podstawowa oferta zawiera fotografowanie podczas krótkich przygotowań poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, życzenia gości oraz przyjęcie weselne. Zakres usługi oraz ostateczna cena uzgadniane są zawsze indywidualnie, tak aby zapewnić naszym klientom maksimum elastyczności. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Możliwość zapewneinia pracy dwóch fotografów niemalże w tej samej cenie co z kolei zapewnia szerszy wachlarz ujęc gdyż wówczas jesteśmy w dwóch róznych miejscach w tym samym czasie. Zobacz jakość naszych zdjęć, zatrzymane w nich gesty, emocje, usmiechy, łzy i zdarzenia, porównaj z innymi ofertami.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane