logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FabrykaFajnychFot GrubyCzarnyKot fotograf ślubny

O mnie

Oferujemy Wam niebanalną i oryginalną fotografię. Staramy się nie powielać istniejących wzorców, zawsze szukamy innego i oryginalnego pomysłu, jak najbardziej dopasowanego do konkretnego Klienta, a wszystko to po to aby zaskoczyć Was nieszablonowymi kadrami i stworzyć dla Was te jedyne, wymarzone i niepowtarzalne fotografie. Realizujemy wszystkie pomysły - nawet te najbardziej szalone – im bardziej zwariowany pomysł, tym lepiej :) - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Współpracujemy również z profesjonalną stylistką i wizażystką, której pomoc czasami bywa niezastąpiona.
Logo
FabrykaFajnychFot GrubyCzarnyKot   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - FabrykaFajnychFot GrubyCzarnyKot
Pakiet 1
Tą część naszej oferty kierujemy do was przyszli Nowożeńcy.

Chcecie aby Wasze zdjęcia były jedyne w swoim rodzaju, chcecie zobaczyć na nich wszystkie chwile i emocje, które wraz z Wami i Waszymi gośćmi składają się na wspomnienie tego jakże ważnego dla Was dnia, chcecie powracać do nich wielokrotnie i za każdym razem odkrywać w nich coś nowego – zatem zdajcie się na nas i skorzystajcie z naszej oferty ślubnej.

Fotoreportaże ślubne zawsze realizowane są w duecie, na „dwa aparaty”. To nie tylko dwa różne punkty widzenia, ale co bardziej istotne, możliwość bycia w tym samym czasie w dwóch różnych miejscach. Pozwala nam to realizować na raz dwa oddzielne fotoreportaże z równolegle odbywających się wydarzeń np. z przygotowań w domu Panny Młodej i z przygotowań w domu Pana Młodego.

Do naszej pracy zawsze podchodzimy z najwyższą starannością oraz pełnym profesjonalizmem. W czasie realizacji fotoreportażu stajemy się jak najmniej widoczni i nie narzucamy się swoja obecnością. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 20 zł - FabrykaFajnychFot GrubyCzarnyKot
Pakiet 1
Ta część naszej oferty skierowana jest do przedsiębiorców.

Jesteś świadomym producentem, sprzedawcą bądź usługodawcą, wiesz że właściwa prezentacja Twoich produktów i usług to przeszło połowa sukcesu i że dobre zdjęcie wystarczy za tysiąc słów – tak, dla Ciebie idealna będzie sesja reklamowa i produktowa.

Nasze sesje realizowane są w dwóch wariantach: sesja produktowa w studio oraz sesja reklamowa w zaaranżowanym środowisku – sesja plenerowa produktu. Każde wykonywane przez nas zdjęcie poddawane jest obróbce komputerowej i dostosowywane na potrzeby jego publikacji w internecie i/lub na potrzeby druku. Na życzenie Klienta istnieje również możliwość dodania do niego dowolnej grafiki komputerowej lub stworzenie na jego podstawie dowolnego projektu graficznego. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - FabrykaFajnychFot GrubyCzarnyKot
Pakiet 1
Tą część naszej oferty kierujemy do Was drodzy rodzice.

Spodziewacie się przyjścia na świat dziecka, przyszła mama nabrała już ciążowych krągłości, przyszły tata wciąż w skowronkach, oboje nosicie koszulki w stylu: „BĘDĘ TATĄ”/”BĘDĘ MAMĄ” – tak, dla Was idealna będzie tzw. sesja z brzuszkiem.

Wasza rodzina już się powiększyła, na świat przyszedł długo oczekiwany maluch, oczko w głowie i duma młodych rodziców. Jesteście wiecznie zmęczeni, z podkrążonymi oczami w swoich upaćkanych T-shirt’ach w stulu: „SUPER TATA”/”SUPER MAMA” – tak, dla Was idealna będzie sesja rodzina, oczywiście obowiązkowo z makijażem lub korektą dla rodziców :)

Pociecha już trochę podrosła, jest ciekawa świata. Na widok swoich rodziców uśmiecha się od ucha do ucha. Wyrósł już pierwszy ząb, pojawiły się zalążki fryzury – tak, dla Was idealna będzie sesja dziecięca. 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 400 zł - FabrykaFajnychFot GrubyCzarnyKot
Pakiet 1
Tą część naszej oferty kierujemy do wszystkich bez wyjątku :)

Czy masz osiemnaście lat czy stuknęła Ci właśnie trzydziestka, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy masz wiecznie obite czoło od za nisko wiszącego Twoim w salonie żyrandolu czy też masz metr pięćdziesiąt w wysokim kapeluszu – to wszystko jest zupełnie bez znaczenia. Marzysz o wcieleniu się w jakąś konkretna stylizację, szukasz innego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, chcesz aby pod Twoim zdjęciem na facebook’u liczba „lubię to” sięgnęła zenitu, a wszyscy znajomi zbierali zęby z podłogi, a może pragniesz odświeżyć swoje portfolio – tak, idealna dla Ciebie będzie sesja zdjęciowa. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane