logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Krzysztof Olszyński fotograf ślubny

O mnie

Fotografia jest dla mnie jak narkotyk, jest moim hobby, sposobem na życie, oraz źródłem utrzymania. Fotografią zawodowo zajmuję się już od 6 lat, a od wczesnych lat szkolnych była moją zajawką i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Ukończyłem wiele kursów w tym Akademie Fotografii w Krakowie gdzie szkoliła mnie elita Polskich fotografów, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z największym zaangażowaniem ponieważ zadowolony klient to kilku następnych w drodze
Logo
Krzysztof Olszyński    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - Krzysztof Olszyński
Pakiet 1
Dzień dobry

Dzień ślubu jest czymś więcej niż wydarzenie dla tego nie pozwól aby te chwile zostały zapomniane a młodość uwieczniona aby mieć co wspominać, pokazywać dzieciom i wnukom.
Proponuje Państwu wyjątkowy foto reportaż z tego wspaniałego dnia jakim jest dzień ślubu, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, staram się być wszędzie gdzie tylko coś jest do uwiecznienia na fotografii, aby nic nie uszło niezauważalne.

w żadnej mojej ofercie nie sortuje zdjęć, ani nie mam limitu na wykonywanie fotografii, wychodzę z założenia, że każdy ma swój gust dla tego każdą fotografię obrabiam oraz wypalam na płycie DVD

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, którą zawsze możemy dostosować do Państwa potrzeb,
www.fotografmalopolska.pl | tel 790 37 37 10 | [email protected]
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane