logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Photo-magic Magdalena Tylko fotograf ślubny

O mnie

Kreatywna fotografia ślubna i artystyczna. Fotografia ślubna i okolicznościowa. Sesje zdjęciowe ciążowe, dziecięce, rodzinne, portrety, akty artystyczne oraz indywidualne. Wykonuję usługi w szczególności na terenie Kozienic i Radomia oraz na terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego. Fotografia jest moją prawdziwą pasją oraz sposobem na życie. Bycie po drugiej stronie obiektywu pozwala pokazać to, co nie każdy może zobaczyć. Dbam o to, by Wasze fotografie były niepowtarzalne, pomysłowe, jedyne w swoim rodzaju, po prostu najlepsze:). Dzięki fotografii możemy zachować wspomnienia, do których zawsze możemy wrócić, a każda wyjątkowa chwila powinna zostać Więcej


Logo
Photo-magic Magdalena Tylko   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1400 zł - Photo-magic Magdalena Tylko
Pakiet 1
Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niepowtarzalna magia emocji…Czar piękna…I wspólne bicie dwóch serc…Uroku tej chwili nie da się jednak zatrzymać. Ale można go uwiecznić! Nic tak nie oddaje charakteru tej najważniejszej w życiu uroczystości i nie stanowi pełnej wspomnień pamiątki, jak profesjonalnie wykonane zdjęcia ślubne. Uwiecznię wszystkie magiczne chwile z tej uroczystości. W rezultacie otrzymacie ode mnie pełen emocji fotoreportaż ślubny, w którym przedstawię unikalną historię najważniejszego dnia w waszym życiu, począwszy od przygotowań poprzez ślub, przyjęcie aż na zabawie weselnej z oczepinami oraz sesji plenerowej kończąc.


Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną w dniu zaślubin:

Począwszy od sesji narzeczeńskiej w studio
Przygotowania Panny Młodej u fryzjera i kosmetyczki
Ubieranie Panny Młodej w suknię w obecności druhen
Błogosławieństwo
Ceremonia zaślubin w Kościele lub USC
Reportaż z przyjęcia weselnego
Sesję ślubną w studio
Sesję ślubną w plenerze całodniowa lub kilkugodzinna
Albumy ze zdjęciami w eleganckiej oprawie
Albumy dla rodziców ze specjalną dedykacją
Prezenty w podziękowaniu dla rodziców z Waszym zdjęciem
Indywidualnie projektowaną fotoksiążkę w skórzanej oprawie
Wydruki wielkoformatowe np. do powieszenia nad stołem Pary Młodej

Cena dostosowana jest do indywidualnie wybranego pakietu w zakresie 1400-2600 zł.

Zapraszam Magdalena 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Photo-magic Magdalena Tylko
Pakiet 1
Warto uwiecznić te niezapomniane chwile, gdy maluszek stawia pierwsze kroki i gdy wokół nas biegają roześmiane i szczęśliwe maluchy. Do takich zdjęć będziecie Państwo wracać wiele razy. W pełni dostosowuję się do rytmu dnia dziecka, by nie czuło się ono skrępowane, a sesja nie była dla niego, ani jego rodziców męcząca, a raczej stanowiła świetną zabawę. Fotografowanie dzieci sprawia mi wiele radości, najmłodsi modele nigdy nie udają - są tak naturalni i spontaniczni. Takie zdjęcia są najcenniejsze:). Fotografia rodzinna to sesja zdjęciowa dla całej rodzinki i sposób na świetną zabawę. Zapraszam na dopasowane do Państwa oczekiwań sesje fotograficzne z rodzicami, dziadkami, chrzestnymi. Sesja może odbywać się w moim studio, w plenerze lub w domu klienta. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 30 - 300 zł - Photo-magic Magdalena Tylko
Pakiet 1
Indywidualne sesje zdjęciowe są propozycją dla wszystkich, którzy pragnąc oderwać się od codziennej monotonii chcą sprawić sobie prezent, połączony z fajną zabawą jak również sprawić wspaniały podarunek dla najbliższych. W fotografii aktu liczą się nie tylko odczucia estetyczne, ale i emocje wyrażane przez osoby uczestniczące w sesji. Efekt końcowy zależy tylko od Twojej odwagi:) W ramach sesji wykonuję zarówno akty artystyczne, sesje glamour jak i zwyczajne sesje portretowe.
Wspaniałe zdjęcia dla par, które chcą uwiecznić swoje uczucie i charakter na zdjęciach a którym brakuje wspólnych zdjęć w wybranej przez Was scenerii, romantycznie, kreatywnie, z pazurem, według Waszego lub mojego pomysłu. Taka sesja to dla Was idealna pamiątka na lata, piękne zdjęcia z Waszej randki,. Może być też wspaniałym prezentem dla drugiej połówki czy pary znajomych.
Sesja narzeczeńska to idealny początek każdego albumu ślubnego lub pomysł na oryginalne zaproszenia ślubne. W zależności od rodzaju sesji i życzenia Klientki może to być sesja w studio jak i w plenerze. 
Pakiet 2
cena jednego zdjęcia 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane