logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Anna Węcel Photography fotograf dziecięcy

O mnie

Sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce Jako mama doskonale rozumiem jak szybko mijają chwile i jak nasze dzieci rosną z dnia na dzień. Pragnę te chwile zatrzymać dla Państwa na wyjątkowych fotografiach, aby pozostały z Państwem już na zawsze. Priorytetem jest dla mnie zawsze bezpieczeństwo Państwa maleństwa. Mam doświadczenie w wykonywaniu fotografii nawet najmłodszych modeli i potrafię się nimi zaopiekować i sprawić, aby czuły się szczęśliwe. Studio jest w pełni wyposażone we wszystkie akcesoria dziecięce jak przewijak, nawilżane chusteczki, wentylator nagrzewający powietrze, sprzęt grający z kołysankami, piosenkami dziecięcymi. Do dyspozycji Klientów Więcej
Logo
Anna Węcel Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 300 - 550 zł - Anna Węcel Photography
Pakiet 1
Sesja zdjęciowa mini
dotyczy dzieci powyżej 3. miesiąca życia
maksymalnie 60 minut sesji studyjnej - 1 stylizacja plus zdjęcia rodzinne lub 2 stylizacje bez zdjęć rodzinnych, 7 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.
http://www.aw-photography.pl/kolor 
Pakiet 2
Sesja zdjęciowa midi
dotyczy dzieci powyżej 3. miesiąca życia
maksymalnie 2 godziny sesji studyjnej, 3 stylizacje plus zdjęcia rodzinne lub 4 stylizacje bez zdjęć rodzinnych, 20 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.
http://www.aw-photography.pl/kolor 
Pakiet 3
Sesja zdjęciowa maxi
czas trwania sesji to maksymalnie 3-4 godziny, 4-6 stylizacji plus zdjęcia rodzinne, 25 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, możliwość dokupienia dodatkowych w cenie 25 zł/szt., film DVD z podkładem muzycznym, będący prezentacją zdjęć z sesji
http://www.aw-photography.pl/kolor 
Pakiet 4
Sesja zdjęciowa noworodkowa
dotyczy dzieci poniżej 3. miesiąca życia (sugerowane do 2. tygodnia życia)
maksymalnie 4 godziny sesji studyjnej, minimum 3 stylizacje plus zdjęcia rodzinne, 15 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.
http://www.aw-photography.pl/sesje-noworodkowe 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 450 zł - Anna Węcel Photography
Pakiet 1
Sesja portretowa
maksymalnie 60 minut sesji studyjnej - 3 stylizacje, profesjonalny makijaż, 15 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.

Możliwość sesji do portfolio oraz biznesowych, sesji wizerunkowych - cena uzależniona od potrzeb Klienta. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 450 zł - Anna Węcel Photography
Pakiet 1
Sesja wizerunkowa/biznesowa w studio
maksymalnie 60 minut sesji studyjnej - 3 stylizacje, 15 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem, 5 zdjęć wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x21 cm, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w formie cyfrowej w cenie 20 zł/szt.
Dla firm wystawiam faktury VAT. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 450 - 850 zł - Anna Węcel Photography
Pakiet 1
Sesja ciążowa
maksymalnie 60 minut sesji studyjnej - 3 stylizacje, profesjonalny makijaż (opcja dodatkowo płatna 50,00 zł), 15 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.
http://www.aw-photography.pl/ciazowe 
Pakiet 2
Pakiet ciążowo-noworodkowy

W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na wykupienie od razu sesji ciążowej i noworodkowej w pakiecie, otrzymujecie Państwo 30 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, film DVD z podkładem muzycznym, będący prezentacją zdjęć z sesji, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.
 
Pakiet 3
Sesja z okazji chrztu / komunii
dzieci i dorośli
czas trwania sesji z okazji chrztu / komunii to maksymalnie 2-3 godziny, liczba stylizacji zależna od Klienta (1-3), 20 najlepszych wybranych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD z personalizowanym nadrukiem oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15x23 cm, film DVD z podkładem muzycznym, będący prezentacją zdjęć z sesji, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.
http://www.aw-photography.pl/komunia 
Pokaż więcej

Anna Węcel Photography fotograf dziecięcy - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Tatiana | 29 stycznia 2014

sesja portretowa

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i doskonałe efekty ! Właśnie poleciłam Studio mojej koleżance na sesję walentynkową.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Elka Golińska | 24 stycznia 2014

sesja dziecięca

Zdjęcia Anny W. zdobią ścianę u mnie w domu :) każdy wchodząc podziwia moje pociechy a także pięknie wykonane zdjęcia. Sesja w przyjaznej atmosferze, za przystępną cenę a fotografie cieszą nie tylko nas rodziców ale okazały się także doskonałym prezentem dla dziadków. POLECAM
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Marta | 21 stycznia 2014

sesja komercyjna

Ania ma dobre oko i wie, jak go użyć. Złapała podczas naszej sesji dokładnie to, czego oczekiwałam, a to nie zdarza się często. Mam dzięki niej świetne zdjęcia swojej pasji! Jak otworzę sklep to zdjęcia wnętrz również powierzę Anna Węcel Photography. Pełen profesjonalizm! Dziękuję :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Nikka | 21 stycznia 2014

sesja portretowa

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch sesjach u Ani: mojej portretowej w plenerze i studyjnej mojego synka. Obie sesje były wspaniałe, na luzie bez żadnego stresu. Polecam wszystkim i małym i dużym, solo i z rodzinami. Bardzo ciekawe doświadczenie no i piękne zdjęcia na pamiątkę :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Anna | 21 stycznia 2014

sesja dziecięca

Zaprosiłam na sesję moje ukochane wnuki :) To była fantastyczna przygoda. Pozostały cudne zdjęcia! Polecam. Wnuczka już w drodze powrotnej pytała, kiedy następnym razem pojedziemy na sesję. Z pewnością wrócimy.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Hania | 21 stycznia 2014

sesja studyjna

Świetna atmosfera, dobra zabawa, profesjonalizm i otwartość na klienta, a efekt końcowy - znakomity. Polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Elka | 21 stycznia 2014

sesja dziecięca

Bardzo dobre podejście do dzieci. Maluchy miały świetną przygodę, a my mamy piękną pamiątkę. Polecam
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Aga | 20 stycznia 2014

sesja portretowa

to była moja pierwsza profesjonalna sesja u Fotografa :) Ania potrafi wydobyć z modela to co w nim najlepsze :))) polecam
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Beata | 20 stycznia 2014

sesja portretowa

Zdjęcia zrobione u Ani to moje najlepsze zdjęcia. Jest doskonałym obserwatorem, potrafi uchwycić naturalność i to "coś". Sesja u niej to doskonały relaks a efekty przeszły moje oczekiwania :) Wrócę na pewno! Polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Agnieszka | 20 stycznia 2014

sesja studyjna

Jako bohaterka sesji stylizowanej mam dla Pani Ani mega szacunek. Potrafiła sprawić, że byłam wyluzowana i chciało mi się "błaznować" przed obiektywem. Efekt przerósł moje oczekiwania. Na pewno jeszcze wrócę!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Justa | 19 stycznia 2014

sesja portretowa

Moja współpraca z Anna Węcel Photography trwa już rok. Dwie sesje studyjne i trzy plenerowe. Pełen profesjonalizm. Wspaniałe zdjęcia, otwartość i elastyczność Pani fotograf, bardzo dobra jakość zarówno zdjęć jak i obsługi. Polecam i dziękuję :-)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

sesja plenerowa | 19 stycznia 2014

sesja przyrodnicza

Pełny profesjonalizm: bystre oko, czujność, otwartość na pomysły klientów oraz błyskawiczna realizacja ! Polecam !!!!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Jagoda | 19 stycznia 2014

sesja studyjna

Pełen profesjonalizm. Świetna atmosfera...Pani fotograf ma super pomysły,a przy tym wszystko na luzie. Piękne zdjęcia!!! Szczerze polecam!!!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

klientka | 19 stycznia 2014

sesja portretowa

Korzystałam z usług Ani dwukrotnie. W pierwszym przypadku była to usługa biznesowa (zdjęcia portretowe na stronę www), kolejnym razem - świąteczna sesja rodzinna. Sam fakt, że wróciłam do Ani świadczy już o tym, że byłam z jej usług zadowolona :). Sesje przebiegały w bardzo przyjaznej, odprężającej atmosferze. Zdjęcia - po - przesłane bardzo szybko (tego samego dnia). A efekt końcowy sesji - wspaniały. Polecam.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

MIGNA | 18 stycznia 2014

sesja dziecięca

Przemiła, luźna atmosfera, ułatwiająca speszonej lekko modelce pokazanie się od najlepszej strony. Ania jest otwarta na różne pomysły, uśmiechnięta, ale równocześnie skupiona. Daje poczucie pełnej uwagi i zaangażowania. A zdjęcia przepiękne!!!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

agie | 11 grudnia 2013

sesja studyjna

Brałam udział w sesji stylizowanej. Zwykle się sobie nie podobam na zdjęciach, ale tym razem miałam naprawdę problem żeby wybrać 20 fotek z tej sesji, bo wszystkie były super. Dziękuję i polecam.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Anna Madaj | 11 grudnia 2013

sesja dziecięca

Zabrałam moje wnuki na sesję zdjęciową z okazji Mikołajek. Wspaniała zabawa, ciekawa aranżacja, piękne zdjęcia. Dzieci były zachwycone. A cała rodzina szczęśliwa z fantastycznych zdjęć. Dziękuję.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

dosk7 | 11 grudnia 2013

fotografia ciążowa

Sesja rodzinna - ciążowa była prezentem - bardzo udanym. Świetna swobodna atmosfera, Pani Ani przygotowana i pełna pomysłów. Zdjęcia profesjonalne i co ważne naturalne. Planujemy powrót po narodzinach drugiego dziecka:)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Izabela | 10 grudnia 2013

sesja studyjna

Najpierw w sesji dziecięcej wzięła udział moja 8-letnia córka. Świetna zabawa, fantastyczna atmosfera i wspaniałe zdjęcia. Następnie sprezentowałam sobie sesję portretową i kolejny sukces. Czułam się jak prawdziwa gwiazda, a zdjęcia doskonale to uwieczniły.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ofijka | 10 grudnia 2013

sesja dziecięca

Byłam na sesji z dwiema moimi córeczkami. Było cudownie, super atmosfera, małe nawet nie wiedziały kiedy były fotografowane,bawiły się, śmiały. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie swobodę, dobrą zabawę i profesjonalizm. Dziękuję i z pewnością wrócimy :)))

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane